00:00
30:54
Wiesz, dlaczego sprzedaż jest trudna? Bo żeby nastąpiła, musimy zadbać o wiele elementów, od treści reklamy po uwypuklenie korzyści na stronie sprzedażowej. Dzięki temu odcinkowi będziesz wiedzieć, gdzie szukać, by naprawić sprzedaż lub ją zwiększyć. Marcela Masina, ekspertka z zakresu konwertujących stron sprzedażowych, podzieli się swoimi spostrzeżeniami i najlepszymi praktykami.

🔗 Linki z odcinka:
idejakburza.pl
webflow.com
carrd.co
hotjar.com
plausible.io

🤙 Gdzie znajdziesz Marcelę?:
www: masina.pl
mail: kontakt@masina.pl
instagram: instagram.com/marcelamasina

Prowadząca: Magda Owsiany – pokazuje, jak można zarabiać na wiedzy z pomocą produktów edukacyjnych i zyskać dzięki temu finansową niezależność lub „drugą nogę finansową" dla biznesu opartego o usługi. Z mężem Tomkiem tworzą na ten temat szkolenia (marka Burza W Mózgu). Przed rozpoczęciem działalności edukacyjnej Magda pracowała jako copywriterka (osoba pisząca treści sprzedażowe) tworząca materiały promocyjne dla szkoleń online. Do tej pory w szkoleniach Magdy i Tomka (Kasa Za Wiedzę, Sprzedawaj Słowem, Szkoła Kolażu) wzięło udział ponad 3000 osób.

⚡ Obserwuj Burzę w mózgu:
www: burzawmozgu.pl
instagram: @burzawmozgu

✉️ Napisz do nas: magda@burzawmozgu.pl

🤝 Jak możemy Ci pomóc?:
Newsletter o kulisach budowania biznesu edukacyjnego: idejakburza.pl
Newsletter i szkolenie o kampaniach sprzedażowych: skutecznakampania.pl
Newsletter i szkolenie o skutecznym pisaniu: sprzedawajslowem.pl
Newsletter i szkolenie o budowaniu produktów edukacyjnych: kasazawiedze.pl
Newsletter i szkolenie o robieniu kolaży cyfrowych: szkolakolazu.pl

#landingpage #sprzedaż #konwersja
Wiesz, dlaczego sprzedaż jest trudna? Bo żeby nastąpiła, musimy zadbać o wiele elementów, od treści reklamy po uwypuklenie korzyści na stronie sprzedażowej. Dzięki temu odcinkowi będziesz wiedzieć, gdzie szukać, by naprawić sprzedaż lub ją zwiększyć. Marcela Masina, ekspertka z zakresu konwertujących stron sprzedażowych, podzieli się swoimi spostrzeżeniami i najlepszymi praktykami. 🔗 Linki z odcinka: idejakburza.pl webflow.com carrd.co hotjar.com plausible.io 🤙 Gdzie znajdziesz Marcelę?: www: masina.pl mail: kontakt@masina.pl instagram: instagram.com/marcelamasina Prowadząca: Magda Owsiany – pokazuje, jak można zarabiać na wiedzy z pomocą produktów edukacyjnych i zyskać dzięki temu finansową niezależność lub „drugą nogę finansową" dla biznesu opartego o usługi. Z mężem Tomkiem tworzą na ten temat szkolenia (marka Burza W Mózgu). Przed rozpoczęciem działalności edukacyjnej Magda pracowała jako copywriterka (osoba pisząca treści sprzedażowe) tworząca materiały promocyjne dla szkoleń online. Do tej pory w szkoleniach Magdy i Tomka (Kasa Za Wiedzę, Sprzedawaj Słowem, Szkoła Kolażu) wzięło udział ponad 3000 osób. ⚡ Obserwuj Burzę w mózgu: www: burzawmozgu.pl instagram: @burzawmozgu ✉️ Napisz do nas: magda@burzawmozgu.pl 🤝 Jak możemy Ci pomóc?: Newsletter o kulisach budowania biznesu edukacyjnego: idejakburza.pl Newsletter i szkolenie o kampaniach sprzedażowych: skutecznakampania.pl Newsletter i szkolenie o skutecznym pisaniu: sprzedawajslowem.pl Newsletter i szkolenie o budowaniu produktów edukacyjnych: kasazawiedze.pl Newsletter i szkolenie o robieniu kolaży cyfrowych: szkolakolazu.pl #landingpage #sprzedaż #konwersja read more read less

5 months ago #biznes, #konwersja, #landing, #marketing, #page, #przedsiębiorczość, #sprzedaż, #sprzedażowa, #strona