00:00
12:14
http://seo-podcast.pl
Prowadzący: Paweł Cengiel

Jak prawidłowo wdrożyć linkowanie wewnętrzne w swoim serwisie?

Odcinek ten zostanie poświęcony bardzo istotnemu czynnikowi rankingowemu, który na co dzień jest wykorzystywany przez specjalistów SEO na całym świecie.
Linkowanie wewnętrzne - naturalna czynność wykonywana we wszystkich serwisach i sklepach internetowych, jednak nie zawsze odpowiednio wdrażana i kontrolowana przez ich właścicieli.
W tym odcinku SEO Podcastu opowiem Ci, na czym polega profesjonalna strategia planowania i wdrażania linkowania wewnętrznego, a także podpowiem Ci o tym, w jaki sposób linkować wewnętrznie, aby uniknąć najczęstszych błędów, występujących na stronach i w sklepach internetowych.
Jak przystało na zasady panujące w tym podcaście, przygotowałem także listę elementów, na które należy zwracać uwagę podczas analizy linkowania wewnętrznego, a także listę narzędzi, które warto wykorzystać do audytu elementów "on-site".

W tym filmie odpowiem na pytania:
➡️ Do czego służy linkowanie wewnętrzne?
➡️ W jaki sposób prawidłowo linkować wewnętrznie?
➡️ Jakich sposobów unikać błędów w trakcie linkowania wewnętrznego?
➡️ Jak narzędzia wykorzystać do analizy linków wewnętrznych?

Spis treści:
00:00 - Wstęp
00:57 - Do czego służy linkowanie wewnętrzne?
04:19 - W jaki sposób prawidłowo linkować wewnętrznie?
07:53 - Jakich sposobów unikać błędów w trakcie linkowania wewnętrznego?
09:00 - Jak narzędzia wykorzystać do analizy linków wewnętrznych?
10:47 - Podsumowanie

🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3Cg5m2Z
🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3Il4VZ8
🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3IgxN4E
📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx
✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3CctFyU

Obserwuj moją agencję w social media:
➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu
➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG
➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y

Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu:
🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi
🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9
🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq

#pozycjonowanie #seo #google
http://seo-podcast.pl Prowadzący: Paweł Cengiel Jak prawidłowo wdrożyć linkowanie wewnętrzne w swoim serwisie? Odcinek ten zostanie poświęcony bardzo istotnemu czynnikowi rankingowemu, który na co dzień jest wykorzystywany przez specjalistów SEO na całym świecie. Linkowanie wewnętrzne - naturalna czynność wykonywana we wszystkich serwisach i sklepach internetowych, jednak nie zawsze odpowiednio wdrażana i kontrolowana przez ich właścicieli. W tym odcinku SEO Podcastu opowiem Ci, na czym polega profesjonalna strategia planowania i wdrażania linkowania wewnętrznego, a także podpowiem Ci o tym, w jaki sposób linkować wewnętrznie, aby uniknąć najczęstszych błędów, występujących na stronach i w sklepach internetowych. Jak przystało na zasady panujące w tym podcaście, przygotowałem także listę elementów, na które należy zwracać uwagę podczas analizy linkowania wewnętrznego, a także listę narzędzi, które warto wykorzystać do audytu elementów "on-site". W tym filmie odpowiem na pytania: ➡️ Do czego służy linkowanie wewnętrzne? ➡️ W jaki sposób prawidłowo linkować wewnętrznie? ➡️ Jakich sposobów unikać błędów w trakcie linkowania wewnętrznego? ➡️ Jak narzędzia wykorzystać do analizy linków wewnętrznych? Spis treści: 00:00 - Wstęp 00:57 - Do czego służy linkowanie wewnętrzne? 04:19 - W jaki sposób prawidłowo linkować wewnętrznie? 07:53 - Jakich sposobów unikać błędów w trakcie linkowania wewnętrznego? 09:00 - Jak narzędzia wykorzystać do analizy linków wewnętrznych? 10:47 - Podsumowanie 🚀 Agencja SEO-WWW.PL: https://seopdcstl.ink/3Cg5m2Z 🔗 Sklep SEO: https://seopdcstl.ink/3Il4VZ8 🖥 Autorski kurs SEO: https://seopdcstl.ink/3IgxN4E 📚 Autorskie książki o SEO: https://seopdcstl.ink/3PFaIJx ✉️ Kontakt ze mną: https://seopdcstl.ink/3CctFyU Obserwuj moją agencję w social media: ➡️ Facebook: https://seopdcstl.ink/3ctrRYu ➡️ Instagram: https://seopdcstl.ink/3PJgwBG ➡️ LinkedIn: https://seopdcstl.ink/3aQO41Y Posłuchaj wszystkich odcinków w formie podcastu: 🎵 Spotify: https://seopdcstl.ink/3PuioPi 🎵 Apple Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B9V5G9 🎵 Google Podcasts: https://seopdcstl.ink/3B769nq #pozycjonowanie #seo #google read more read less

10 months ago #audyt, #biznes, #ecommerce, #finanse, #firma, #google, #marketing, #marketinginternetowy, #optymalizacja, #podcast, #podcastseo, #pozycjonowanie, #promocja, #rozwój, #seo, #seopodcast, #sukces, #wiedza