00:00
50:06
Wiele firm ma problem z pozyskaniem dobrych pracowników. Drugim problemem często są zwolnienia lekarskie tychże pracowników, co mocno wpływa na wydajność firmy. Jaki związek z tym ma sport? Okazuje się, że ogromny. I o tym opowiada mój gość - Sebastian Muliński, współtwórca firmy (IAI) wartej 300 milionów złotych. Sam na co dzień trenuje w półamatorskiej drużynie siatkarskiej i zdaje sobie doskonale sprawę z mocy aktywności ruchowej w swoim życiu prywatnym, a także służbowym.

Drugim gościem odcinka jest Łukasz Moroza, Marketing Manager w IAI. Jest to osoba odpowiedzialna za reklamowanie tej firmy i jej wartości na zewnątrz oraz wewnątrz. Dla Łukasza trasa z Świnoujścia na Hel na rowerze w 4 dni, to lekka wycieczka. W 22 odcinku TrybSportowy.com dzieli się on strategią wdrażania benefitów sportowych wewnątrz firmy.
Ten odcinek ma na celu zachęcenie innych przedsiębiorców do inwestowania w sport w swojej firmie. Do budowania zespołu z zwycięzców w życiu prywatnym, służbowym oraz sportowym. Wierzę, że właśnie ta otwarta rozmowa z moimi gośćmi pokażę, iż aktywność ruchowa potrafi wpłynąć na wartość pracownika, przełożyć się na jego lepszą pracę i zbudowanie świetnego zespołu pozytywnych energicznie ludzi.

W odcinku Sebastian i Łukasz odpowiadają na tę pytania odnośnie wartości aktywności ruchowej wśród pracowników:
- Jak długo trenujesz triathlon?
- Dlaczego triathlon?
- Czy triathlon zmienił coś w Twoim życiu? Jakoś na Ciebie wpłynął?
- Jak zacząć trenować 3 sporty na raz? Z trenerem czy bez? 
- Czy sprzęt ma duże znaczenie?
- Ile to kosztuje? Pieniędzy i czasu. 
- Od jakiego wieku można zacząć ćwiczyć triathlon? 
- Jak wyglądają zawody? Na jakich dystansach się odbywają? Jakie to są trasy?
- Dla kogo jest triathlon? 
- Podaj 3 rady dla amatora odnośnie tego sportu. 
- Podaj ciekawostkę o triathlonie, której ludzie nie znają.
- Jaki inny sport byś polecił i dlaczego?
- Gdzie można Cię znaleźć w realu i online?
- Czy kropka nad M naprawdę się kończy? 

Linki:
Bieg NCDC
https://www.ncdcbusinessrace.pl/

Wpis o zestawie ćwiczeń do rozgrzewki
https://trybsportowy.com/rozgrzewka/

Odcinek z trenerem personalnym
https://trybsportowy.com/trener-personalny/

Firma IAI
https://www.idosell.com/pl/

FB Sebastiana
https://www.facebook.com/sebastian.mulinski

Insta Sebastiana
https://www.instagram.com/sebastian_mulinski/

FB Łukasza
https://www.facebook.com/lukmrz

Muzyka użyta w podcaście:
Intro: Simulator by Travis Gallagher ft Matthew Presley made on Stagelight
Outro: Ryan Little - Flew da Coupe
Wiele firm ma problem z pozyskaniem dobrych pracowników. Drugim problemem często są zwolnienia lekarskie tychże pracowników, co mocno wpływa na wydajność firmy. Jaki związek z tym ma sport? Okazuje się, że ogromny. I o tym opowiada mój gość - Sebastian Muliński, współtwórca firmy (IAI) wartej 300 milionów złotych. Sam na co dzień trenuje w półamatorskiej drużynie siatkarskiej i zdaje sobie doskonale sprawę z mocy aktywności ruchowej w swoim życiu prywatnym, a także służbowym. Drugim gościem odcinka jest Łukasz Moroza, Marketing Manager w IAI. Jest to osoba odpowiedzialna za reklamowanie tej firmy i jej wartości na zewnątrz oraz wewnątrz. Dla Łukasza trasa z Świnoujścia na Hel na rowerze w 4 dni, to lekka wycieczka. W 22 odcinku TrybSportowy.com dzieli się on strategią wdrażania benefitów sportowych wewnątrz firmy. Ten odcinek ma na celu zachęcenie innych przedsiębiorców do inwestowania w sport w swojej firmie. Do budowania zespołu z zwycięzców w życiu prywatnym, służbowym oraz sportowym. Wierzę, że właśnie ta otwarta rozmowa z moimi gośćmi pokażę, iż aktywność ruchowa potrafi wpłynąć na wartość pracownika, przełożyć się na jego lepszą pracę i zbudowanie świetnego zespołu pozytywnych energicznie ludzi. W odcinku Sebastian i Łukasz odpowiadają na tę pytania odnośnie wartości aktywności ruchowej wśród pracowników: - Jak długo trenujesz triathlon? - Dlaczego triathlon? - Czy triathlon zmienił coś w Twoim życiu? Jakoś na Ciebie wpłynął? - Jak zacząć trenować 3 sporty na raz? Z trenerem czy bez?  - Czy sprzęt ma duże znaczenie? - Ile to kosztuje? Pieniędzy i czasu.  - Od jakiego wieku można zacząć ćwiczyć triathlon?  - Jak wyglądają zawody? Na jakich dystansach się odbywają? Jakie to są trasy? - Dla kogo jest triathlon?  - Podaj 3 rady dla amatora odnośnie tego sportu.  - Podaj ciekawostkę o triathlonie, której ludzie nie znają. - Jaki inny sport byś polecił i dlaczego? - Gdzie można Cię znaleźć w realu i online? - Czy kropka nad M naprawdę się kończy?  Linki: Bieg NCDC https://www.ncdcbusinessrace.pl/ Wpis o zestawie ćwiczeń do rozgrzewki https://trybsportowy.com/rozgrzewka/ Odcinek z trenerem personalnym https://trybsportowy.com/trener-personalny/ Firma IAI https://www.idosell.com/pl/ FB Sebastiana https://www.facebook.com/sebastian.mulinski Insta Sebastiana https://www.instagram.com/sebastian_mulinski/ FB Łukasza https://www.facebook.com/lukmrz Muzyka użyta w podcaście: Intro: Simulator by Travis Gallagher ft Matthew Presley made on Stagelight Outro: Ryan Little - Flew da Coupe read more read less

4 years ago #aktywność, #benefity, #biznes, #firma, #iai, #karty, #koszt, #moroza, #muliński, #multisport, #ncdc, #opłacalność, #pracownik, #ruchowa, #sebastian, #sport, #szczecin, #trybsportowy, #wpływ, #łukasz