00:00
76:38
Czy wiesz, że nic nie musisz? Na ile Ty pozwalasz sobie na chwilę słabości i kryzysy? Czy wiesz, że masz prawo mówić: chcę, próbuję, sprawdzam? I to to zmieni w Twoim życiu, kiedy sobie na to pozwolisz?

W najnowszym odcinku podcastu “Urzeczywistnij swoje Ja” moją gościnią jest Ola Budzyńska. Tej Kobiety nie trzeba chyba przedstawiać? Znamy ją jako przedsiębiorczą kobietę, Panią Swojego Czasu, ale zdecydowanie za rzadko myślimy o Oli, jako o Liderce. A nią jest, bezsprzecznie choć na począ rozmowy jeszcze się wahała. Ola jest liderką, managerką, ekspertką zarządzania czasem, silną kobietą, która tak jak każda z nas ma chwile zwątpienia, której zdarza się wątpić i upadać.

Podczas naszej rozmowy Ola dzieli się swoją historią tworzenia imperium, swoimi wskazówkami na zarządzanie zespołem i sposobami na radzenie sobie ze stresem i emocjami. Co więcej! ZASKAKUJE przekonaniami na swój temat!

Rozmowa jest pełna energii i pozytywnych emocji! Nie zabrakło w niej też (u)śmiechu oraz przekleństw, na które obie mamy zgodę. Na które pozwalamy sobie, jak i innym kobietom. W rozmowie mierzymy się z tematem liderstwa i odwagi. Konfrontujemy się z przekonaniami na temat Kobiet w biznesie. Jeśli jesteś ciekawa, kiedy Ola Budzyńska mówi “chcę, próbuję, wybieram”, to koniecznie posłuchaj tego odcinka.


Nasza rozmowa w kilku punktach:

Jak odróżnić pokorę od syndromu oszusta?
Co to znaczy być Liderką, Liderem?
Czy każda przedsiębiorcza kobieta, właścicielka firmy, menedżerka to liderka? W czym tkwią różnice i co to zmienia, kiedy zaczniemy je dostrzegać?
Co buduje zaangażowanie pracowników?
Dlaczego warto pozwolić sobie na zatrudnianie ludzi lepszych od siebie?
Mama Liderka - Mama Pionierka. Jak to jest mieć taką Mamę?
Jak to jest być Pionierką?
Kryzys. Walczyć z nim czy przeczekać? Jak Pani Swojego Czasu radzi sobie z upadaniem?
Emocje, a liderstwo? Czy możemy pozwolać sobie na ujawnianie swoich emocji będąc liderką?

Zachęcamy do słuchania!
Daj znać, jak posłuchasz tego odcinka - napisz komentarz, udostępnij ten odcinek w sieci.
Linki, gdzie możesz znaleźć Olę:

https://www.paniswojegoczasu.pl
https://www.facebook.com/paniswojegoczasu
https://www.instagram.com/paniswojegoczasu_official/
Czy wiesz, że nic nie musisz? Na ile Ty pozwalasz sobie na chwilę słabości i kryzysy? Czy wiesz, że masz prawo mówić: chcę, próbuję, sprawdzam? I to to zmieni w Twoim życiu, kiedy sobie na to pozwolisz? W najnowszym odcinku podcastu “Urzeczywistnij swoje Ja” moją gościnią jest Ola Budzyńska. Tej Kobiety nie trzeba chyba przedstawiać? Znamy ją jako przedsiębiorczą kobietę, Panią Swojego Czasu, ale zdecydowanie za rzadko myślimy o Oli, jako o Liderce. A nią jest, bezsprzecznie choć na począ rozmowy jeszcze się wahała. Ola jest liderką, managerką, ekspertką zarządzania czasem, silną kobietą, która tak jak każda z nas ma chwile zwątpienia, której zdarza się wątpić i upadać. Podczas naszej rozmowy Ola dzieli się swoją historią tworzenia imperium, swoimi wskazówkami na zarządzanie zespołem i sposobami na radzenie sobie ze stresem i emocjami. Co więcej! ZASKAKUJE przekonaniami na swój temat! Rozmowa jest pełna energii i pozytywnych emocji! Nie zabrakło w niej też (u)śmiechu oraz przekleństw, na które obie mamy zgodę. Na które pozwalamy sobie, jak i innym kobietom. W rozmowie mierzymy się z tematem liderstwa i odwagi. Konfrontujemy się z przekonaniami na temat Kobiet w biznesie. Jeśli jesteś ciekawa, kiedy Ola Budzyńska mówi “chcę, próbuję, wybieram”, to koniecznie posłuchaj tego odcinka. Nasza rozmowa w kilku punktach: Jak odróżnić pokorę od syndromu oszusta? Co to znaczy być Liderką, Liderem? Czy każda przedsiębiorcza kobieta, właścicielka firmy, menedżerka to liderka? W czym tkwią różnice i co to zmienia, kiedy zaczniemy je dostrzegać? Co buduje zaangażowanie pracowników? Dlaczego warto pozwolić sobie na zatrudnianie ludzi lepszych od siebie? Mama Liderka - Mama Pionierka. Jak to jest mieć taką Mamę? Jak to jest być Pionierką? Kryzys. Walczyć z nim czy przeczekać? Jak Pani Swojego Czasu radzi sobie z upadaniem? Emocje, a liderstwo? Czy możemy pozwolać sobie na ujawnianie swoich emocji będąc liderką? Zachęcamy do słuchania! Daj znać, jak posłuchasz tego odcinka - napisz komentarz, udostępnij ten odcinek w sieci. Linki, gdzie możesz znaleźć Olę: ⚡https://www.paniswojegoczasu.pl ⚡https://www.facebook.com/paniswojegoczasu ⚡https://www.instagram.com/paniswojegoczasu_official/ read more read less

2 years ago #bebraveplaybrave, #braveleadership, #imperiumpsc, #kryzys, #manufakturarozwoju, #martaiwanowskapolkowska, #odwaga, #odwagakobiet, #odważnakobieta, #odważnaliderka, #odważnepodejmowaniewyzwań, #odważnerozmowy, #odważnieoporażkach, #odważnylider, #olabudzynska, #olabudzyńska, #paniswojegoczasu, #porażki, #syndromoszusta, #urzeczywistnijswojeja