Settings
Light Theme
Dark Theme

Epizod 50 - zagubieni

Epizod 50 - zagubieni
Feb 12, 2023 · 40m 9s

Tak to już pięćdziesiąty epizod podkastu Otwarte serce, małe świętowanie i moja ogromna wdzięczność za to, że mogę się dzielić tym, co buduje, podnosi na duchu i otwiera serce. Pośród...

show more
Tak to już pięćdziesiąty epizod podkastu Otwarte serce, małe świętowanie i moja ogromna wdzięczność za to, że mogę się dzielić tym, co buduje, podnosi na duchu i otwiera serce. Pośród tak wielu treści, które docierają do nas różnymi kanałami jest również przestrzeń - Otwartego serca. Ufam, że znajdziesz tutaj siłę, radość i wolność i że podzielisz się tym z innymi, wystarczy wysłać link i zaprosić. A w tym epizodzie przyjrzymy się temu jak odkrywać bogactwo swego serca, pełnego darów i możliwości. Tekst ewangeliczny poprowadzi nas w nowe spojrzenie na tak częste doświadczenie zagubienia i pokaże radość bycia odnalezionym. Zagubienie w chaosie opinii, poglądów, punktów widzenia to doskonała okazja, żeby zobaczyć, że żadna opinia nie wyraża prawdy, ale jedynie nasz sposób widzenia rzeczywistości, a zatem im więcej różnych punktów widzenia tym bliżej do odkrywania prawdy. Identyfikacja z jednym punktem widzenia rodzi walkę, konflikt, a nawet zbrodnie, kiedy chcę zniszczyć opinię niszcząc człowieka, który ją wypowiada. Kiedy zostanę odnaleziony, wtedy odkryję, że wszystko, co naprawdę ważne jest niezniszczalne i nigdy się nie gubi.
Zatem odważnie ruszajmy w drogę!

Spotkania w cyklu Kontemplacyjny wymiar Ewangelii odbywają się na platformie Zoom w każdą niedzielę o 11:00, wszyscy chętni mogą w nich uczestniczyć poprzez link:
https://wojciech555.clickmeeting.com/kontemplacyjny-wymiar-ewangelii

Rozważasz wsparcie tego kanału i mojej pracy oto jak to zrobić - kliknij na link:
https://docs.google.com/document/d/1qSixAlQL1x0lSLZOapg78T7B7BOFw4gPHT6zjZ4p6b4/edit?usp=sharing
show less
Information
Author Wojciech Drążek
Website -
Tags
-

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search