Settings
Light Theme
Dark Theme

epizod 48 -trwałe bogactwo

epizod 48 -trwałe bogactwo
Jan 15, 2023 · 39m 36s

 Gdy się spotykamy, również w takiej przestrzeni słuchania podcastu jak teraz, to wnosimy w to spotkanie wszystko, co nosimy w sobie. Są tam też miejsca, które nazwałem - „przestrzenie niepojednane",...

show more
 Gdy się spotykamy, również w takiej przestrzeni słuchania podcastu jak teraz, to wnosimy w to spotkanie wszystko, co nosimy w sobie. Są tam też miejsca, które nazwałem - „przestrzenie niepojednane", bo nie są przyjęte i zaakceptowane, ale są, i co można z nimi zrobić? Tym rozpoczniemy kolejny epizod tego podkastu. A potem posługując się obrazem świętego Pawła o starym i nowym człowieku, odkryjemy, że ten nowy człowiek ma otwarte serce. Takie, które mieści również przeciwieństwa, trudności, wszystko, co niepojednane, ale nie walczy z tym. Pozwala działać przemijającej sile łaski, która opiera się o potężną moc miłości i w ten sposób dokonują się zmiany i uzdrowienie zranień. Miłość zmienia trwale i tym się różni od chwilowych zmian, opartych o nasze własne wysiłki i plan. Umiejętność odróżniania chwilowego od wiecznego opiera się na mądrości ukrytej w sercu, która wie, widzi i pokazuje, że to, co warto gromadzić i pielęgnować, to na przykład szczere, autentyczne relacje, bo one też mają swój wieczny element. To tylko kilka słów zachęty, bo o wiele więcej odkryjemy słuchając tego odcinka.

Spotkania w cyklu Kontemplacyjny wymiar Ewangelii odbywają się na platformie Zoom w każdą niedzielę o 11:00, wszyscy chętni mogą w nich uczestniczyć poprzez link:
https://wojciech555.clickmeeting.com/kontemplacyjny-wymiar-ewangelii

Rozważasz wsparcie tego kanału i mojej pracy oto jak to zrobić - kliknij na link:
https://docs.google.com/document/d/1qSixAlQL1x0lSLZOapg78T7B7BOFw4gPHT6zjZ4p6b4/edit?usp=sharing
show less
Information
Author Wojciech Drążek
Website -
Tags
-

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search