Settings
Light Theme
Dark Theme

Epizod 44 - czas żniwa

Epizod 44 - czas żniwa
Nov 24, 2022 · 36m 31s

Jakżeby inaczej rozpocząć kolejny epizod podkastu Otwarte serce jak od pytania „co noszę w swoim sercu, co je napełnia? Tym razem zapytamy o bogactwo serca, często nieodkryte, przykryte tysiącem obaw...

show more
Jakżeby inaczej rozpocząć kolejny epizod podkastu Otwarte serce jak od pytania „co noszę w swoim sercu, co je napełnia? Tym razem zapytamy o bogactwo serca, często nieodkryte, przykryte tysiącem obaw i lęków, fałszywych opinii innych ludzi, którzy tak naprawdę nic nie wiedzą o moim sercu. Odkrywając bogactwo własnego seta uzyskuję dostęp do wspólnej przestrzeni miłości, gdzie spotykają się wszystkie serca, gdzie jedność jest czymś oczywistym i naturalnym. W tej przestrzeni, którą Paweł Apostoł nazywał nowym stworzeniem, odnajduję piękno budowania relacji i bliskości, bo tylko w ten sposób można zbudować jedność, gdy opinie, przekonania, racje schodzą na daleki plan i nie przeszkadzają. Odkrywając bogactwo w swoim własnym sercu mogę je zobaczyć również w innych i to będzie najpiękniejszą droga dzielenia się tym bogactwem. Wtedy pojawia się droga miłości, która pozwala dawać i przyjmować. Owszem mam coś cennego dla ciebie, ale również przeczuwam ogromne bogactwo w tobie i otwieram się na wzajemną wymianę dobra, piękna i tego elementu prawdy, który jest mi powierzony.
Nie zwlekając dłużej ruszajmy w drogę.

Spotkania w cyklu Kontemplacyjny wymiar Ewangelii odbywają się na platformie Zoom w każdą niedzielę o 11:00, wszyscy chętni mogą w nich uczestniczyć poprzez link:
https://wojciech555.clickmeeting.com/kontemplacyjny-wymiar-ewangelii

Rozważasz wsparcie tego kanału i mojej pracy oto jak to zrobić - kliknij na link:
https://docs.google.com/document/d/1qSixAlQL1x0lSLZOapg78T7B7BOFw4gPHT6zjZ4p6b4/edit?usp=sharing
show less
Information
Author Wojciech Drążek
Website -
Tags
-

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search