Settings
Light Theme
Dark Theme

Episoda #16 Metafory

Episoda #16 Metafory
Jun 24, 2022 · 6m 24s

Milí priaznivec svetom taliančiny a Talianska. Či už študuješ taliansky jazyk ako samouk alebo prostredníctvom jazykového kurzu, rýchlo si uvedomíš, že ti nebude stačiť, učiť sa iba gramatickè pravidlá a...

show more
Milí priaznivec svetom taliančiny a Talianska.

Či už študuješ taliansky jazyk ako samouk alebo prostredníctvom jazykového kurzu, rýchlo si uvedomíš, že ti nebude stačiť, učiť sa iba gramatickè pravidlá a slovnú zásobu nakoľko obrazné výrazy teda metafory sú veľmi dôležitou súčasťou dennodenných rozhovorov ľudí hovoriacimi touto krásnou, spevavou a fascinujúcou rečou. Tvoja schopnosť vedieť plynule komunikovať a teda dorozumievať sa v dennej praxi v talianskom jazyku záleží vo veľkej miere od znalosti týchto výrazov.

Zaradila som preto medzi témy ktorým sa budeme venovať v episodach podkasu: Taliančina v praxi s Ivanou aj vyklad a praktické príklady tejto zaujímavej stránky talianskeho jazyka.

DNES SA BUDEME VENOVAŤ NASLEDOVNÝM METAFORICKÝM SLOVNÝM SPOJENIAM

BANDO ALLE CIANCE – VENIRE SUBITO AL SODO – ARRIVARE AL DUNQUE – E QUINDI?

poďme na to..

PS: Ak Ťa tento obsah projektu biznistaliancinaonline obohatil a posunul Ťa ďalej v tvojom štúdiu taliančiny, môžeš ho podporiť sumou, ktorá podľa tvojho názoru zodpovedá hodnote ktorú si dostal/dostala. Pomôžeš mi tak tvoriť kvalitný a užitočný obsah o ktorý sa môžeš oprieť pri tvojom štúdiu tohto fascinujuceho jazyka kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzaš .

V rámčeku kde napíšeš dôvod tvojej platby, mi nechaj tvoju emailovú adresu. Bude mi radosťou poslať Ti môj osobný darček, ktorým sa Ti chcem poďakovať za tvoju priazeň.

Link nájdeš tu: https://ko-fi.com/biznistaliancinaonline

Ďakujem za tvoju priazeň.

Ivana

Tvoj sprievodca svetom taliančiny.Music: Modern Attempt by TrackTribe on youtube audio library
show less
Information
Author Ivana Balesova
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search