00:00
12:00
Dziewiąty dzień drogi, na której otwieramy nasze serce. Dzisiaj chcemy je otwierać na innych, na relacje, na ich życiodajna siłę. Pojawia się motyw poszukiwania, który pokazuje, że jestem na drodze rozwoju, że mam konkretne potrzeby i uczę się jak je zaspokajać z korzyścią dla siebie i dla innych. Umiejetność proszenia odkrywa przede mną prawdę o tym, że nie jestem samowystarczalny i niezależny od innych. Również wytrwałość w pukaniu i kołataniu, bo są jeszcze przestrzenie i serca - zamknięte.
Te trzy postawy mają wspólny mianownik - budowanie więzi z innymi, zarówno z tymi, którzy wraz z nami wędrują jak i z tymi, którzy chodzą zupełnie innymi drogami.
Dziewiąty dzień drogi, na której otwieramy nasze serce. Dzisiaj chcemy je otwierać na innych, na relacje, na ich życiodajna siłę. Pojawia się motyw poszukiwania, który pokazuje, że jestem na drodze rozwoju, że mam konkretne potrzeby i uczę się jak je zaspokajać z korzyścią dla siebie i dla innych. Umiejetność proszenia odkrywa przede mną prawdę o tym, że nie jestem samowystarczalny i niezależny od innych. Również wytrwałość w pukaniu i kołataniu, bo są jeszcze przestrzenie i serca - zamknięte. Te trzy postawy mają wspólny mianownik - budowanie więzi z innymi, zarówno z tymi, którzy wraz z nami wędrują jak i z tymi, którzy chodzą zupełnie innymi drogami. read more read less

about 1 year ago