00:00
17:04
Szósty krok prowadzi nas w doświadczenie wielkiego zdumienia tym, jak bogate, piękne i często niepoznane jest nasze serce. To, co najważniejsze dzieje się tak naturalnie, jakby było poza nami, a może nawet dzieje się mimo nas i dlatego może się wydarzyć, bo nasz rozum nie może się wtrącić. Źródło miłości, które jest w nas daje siłę i inspirację do działania i to właśnie działanie staje się znakiem, po którym możemy poznać z jakiego źródła czerpiemy. Nie wystarczy mieć w sobie życiodajne źródle jeszcze trzeba jer rozpoznać i nauczyć z niego czerpać. W przeciwnym razie pozostaje nam tylko nieustanny wysiłek, żeby jakoś „poradzić sobie z życiem”.

Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek.

Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME
Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A

Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę:
https://dzieki.my.canva.site/
Szósty krok prowadzi nas w doświadczenie wielkiego zdumienia tym, jak bogate, piękne i często niepoznane jest nasze serce. To, co najważniejsze dzieje się tak naturalnie, jakby było poza nami, a może nawet dzieje się mimo nas i dlatego może się wydarzyć, bo nasz rozum nie może się wtrącić. Źródło miłości, które jest w nas daje siłę i inspirację do działania i to właśnie działanie staje się znakiem, po którym możemy poznać z jakiego źródła czerpiemy. Nie wystarczy mieć w sobie życiodajne źródle jeszcze trzeba jer rozpoznać i nauczyć z niego czerpać. W przeciwnym razie pozostaje nam tylko nieustanny wysiłek, żeby jakoś „poradzić sobie z życiem”. Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek. Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę: https://dzieki.my.canva.site/ read more read less

about 1 year ago