00:00
12:50
Dzisiaj przyjdzie nam się spotkać z tym, czego często nie chcemy widzieć, a nawet patrzeć w tamtą stronę. Zakamarki serca. To, co skrywają wydaje się groźne, bo jest nieznane, ale jeśli zdecydujemy się pokonując lęk i inne przeszkody rzucić na nie światło i odkryć ich kształty, wtedy nawet jeśli będzie to niemiłe, to teraz jest jawne, a to pozwala podjąć decyzję, co chcę z tym zrobić. W zakamarkach serca, a może jeszcze głębiej znajduje się również to, co stanowi moje największe bogactwo, ale i tu odkrycie nie przychodzi samo, może trzeba pójść na pustkowie, żeby się przekonać, że to, co podpowiada mi serce głosem Ojca z niebios jest prawdziwe - jestem umiłowany, ważny, bezcenny.

Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek.

Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME
Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A

Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę:
https://dzieki.my.canva.site/
Dzisiaj przyjdzie nam się spotkać z tym, czego często nie chcemy widzieć, a nawet patrzeć w tamtą stronę. Zakamarki serca. To, co skrywają wydaje się groźne, bo jest nieznane, ale jeśli zdecydujemy się pokonując lęk i inne przeszkody rzucić na nie światło i odkryć ich kształty, wtedy nawet jeśli będzie to niemiłe, to teraz jest jawne, a to pozwala podjąć decyzję, co chcę z tym zrobić. W zakamarkach serca, a może jeszcze głębiej znajduje się również to, co stanowi moje największe bogactwo, ale i tu odkrycie nie przychodzi samo, może trzeba pójść na pustkowie, żeby się przekonać, że to, co podpowiada mi serce głosem Ojca z niebios jest prawdziwe - jestem umiłowany, ważny, bezcenny. Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek. Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę: https://dzieki.my.canva.site/ read more read less

about 1 year ago