00:00
12:08
To nasz czwarty wspólny krok. Znów będziemy potrzebowali wolności, aby bez zastanowienia zostawić wszystko i wyruszyć za Nim. Ryzyko, niewiadoma, bez planów i oczekiwań, tylko dlatego, że ktoś popatrzył na mnie z miłością, i zobaczył w moim sercu to, czego ja sam nie widzę. Nagle to wszystko, co wydawało się moje staje się małe i nieważne. Dokąd mnie to zaprowadzi.

Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek.

Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME
Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A

Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę:
https://dzieki.my.canva.site/
To nasz czwarty wspólny krok. Znów będziemy potrzebowali wolności, aby bez zastanowienia zostawić wszystko i wyruszyć za Nim. Ryzyko, niewiadoma, bez planów i oczekiwań, tylko dlatego, że ktoś popatrzył na mnie z miłością, i zobaczył w moim sercu to, czego ja sam nie widzę. Nagle to wszystko, co wydawało się moje staje się małe i nieważne. Dokąd mnie to zaprowadzi. Zachęcam również do obejrzenia wersji YouTube z dużymi napisami, można zatem i słuchać i czytać, nawet w zatłoczonym autobusie, gdy nie ma słuchawek. Ewangelia - https://youtu.be/vGGcQi2beME Refleksje - https://youtu.be/pXrYWhDYq9A Chcesz wspierać projekt „Otwarte serce”, dzięki któremu powstają te podcasty wejdź na stronę: https://dzieki.my.canva.site/ read more read less

about 1 year ago