00:00
11:36
To właśnie tam na wysokiej górze, gdzie trzeba się wspiąć i posmakować nie tylko wysiłku, ale również zachwytu rozgrywa się jedno z najważniejszych wydarzeń, głęboko zmieniających serce człowieka. Dzięki łasce mogę zobaczyć, to co niewidzialne i co łączy odwieczną mądrość w jej symbolicznych postaciach Mojżesza i Eliasza z chwilą obecną i dokonującym się przebudzeniem moim sercu, aż po wizję zupełnie mi nie znaną, a nazwaną zmartwychwstaniem.
To się dzieje teraz i łączy wszystko to, co już było z tym wszystkim, co dopiero się wydarzy, a ja i ty możemy brać w tym udział. Nic dziwnego, że zachwyt i niepokój mieszają się ze sobą, a Ten, który jest w centrum tego wydarzenia mówi - nie bójcie się, wstańcie, chodźmy!
To właśnie tam na wysokiej górze, gdzie trzeba się wspiąć i posmakować nie tylko wysiłku, ale również zachwytu rozgrywa się jedno z najważniejszych wydarzeń, głęboko zmieniających serce człowieka. Dzięki łasce mogę zobaczyć, to co niewidzialne i co łączy odwieczną mądrość w jej symbolicznych postaciach Mojżesza i Eliasza z chwilą obecną i dokonującym się przebudzeniem moim sercu, aż po wizję zupełnie mi nie znaną, a nazwaną zmartwychwstaniem. To się dzieje teraz i łączy wszystko to, co już było z tym wszystkim, co dopiero się wydarzy, a ja i ty możemy brać w tym udział. Nic dziwnego, że zachwyt i niepokój mieszają się ze sobą, a Ten, który jest w centrum tego wydarzenia mówi - nie bójcie się, wstańcie, chodźmy! read more read less

about 1 year ago