Settings
Light Theme
Dark Theme

DRE09 - Zarządzanie danymi i cyfrowa współpraca. Przemek Nogaj / AUTODESK

DRE09 - Zarządzanie danymi i cyfrowa współpraca. Przemek Nogaj / AUTODESK
Feb 7, 2024 · 33m 40s

Jesteś kolaborantem czy kooperantem, hm? A jaka jest różnica? Okazuje się, że nawet to jak nazywamy swoich partnerów może mieć wpływ na przebieg projektu. Dzisiaj rozmawiamy o danych...a konkretnie o...

show more
Jesteś kolaborantem czy kooperantem, hm? A jaka jest różnica? Okazuje się, że nawet to jak nazywamy swoich partnerów może mieć wpływ na przebieg projektu. Dzisiaj rozmawiamy o danych...a konkretnie o zarządzanie danymi i o cyfrowej współpracy w projektach budowlanych. To jest niezwykle ciekawe, że w roku 2024 kierownik budowy nadal biega z teczką pełną papierów (swoją drogą można nawet policzyć ile czasu traci projekt na drukowaniu, przesyłaniu, kserowaniu, podpisywaniu, przekazywaniu). W dzisiejszej rozmowie z Przemysław Nogaj z firmy Autodesk zastanowimy się dlaczego cyfryzacja w budowlance postępuje tak opornie skoro daje tak szybkie i spektakularne zwroty z inwestycji. Przemek podzieli się masą ciekawych historii z wdrożeń, które pomogą Wam zrozumieć jak należy wdrażać innowacje....oraz co się dzieje kiedy się tego nie zrobi dobrze.

Realizacja projektów budowlanych to niezwykle skomplikowane, złożone operacje prowadzone przez bardzo wielu wykonawców...a potem nieruchomość trafia w ręce zarządców, najemców. Często z nieaktualną albo niemal żadną dokumentacją. Inne branże jak motoryzacja, telekomunikacja, usługi finansowe od wielu lat już korzystają z cyfrowego obiegu dokumentów i na tym budują swoją konkurencyjność. Nadszedł czas na branżę budowlaną a Ci, którzy dołączą do liderów i zaczną prowadzić projekty w oparciu o platformy CDE (Common Data Environment) bardzo szybko zostawią konkurencję daleko w tyle.

Słuchaj wszystkich odcinków tam gdzie lubisz:
Spotify: https://spoti.fi/3Qcacpy
Spreaker: https://bit.ly/dre-spreaker
Apple Podcast: https://apple.co/45vjAZV
Google Podcast: https://bit.ly/DRE-google
show less
Information
Author Bartosz Dobrowolski
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search