00:00
13:30
Masz spotkanie biznesowe po angielsku? Naucz się poprawnie używać słowa "discuss" w zdaniu. W dzisiejszym odcinku poznasz 3 struktury dzięki którym będziesz brzmieć naturalnie i profesjonalnie.

👉discuss doing something
👉discuss when, what, how, where
👉discuss whether or not

TRANSKRYPT i FISZKI do tego odcinka: https://asap.waw.pl/2021/10/02/discuss-cz-2-25/

Powtarzaj za mną na głos, aby ćwiczyć wymowę. Naucz sie pełnych zwrotów, aby z łatwością rozmawiać po angielsku.

Poszerz swoje słownictwo biznesowe po angielsku o nowe zwroty i popraw wymowę słuchając podcastu do nauki angielskiego Talk Shop.

Potrzebujesz poprawić mówienie po angielsku? Zapisz się na konwersacje: https://asap.waw.pl/angielski-online/

Jak nauczyć się angielskiego? - BLOG: https://asap.waw.pl/

👉 Ucz się z podcastem TALK SHOP w aplikacji Spotify: https://open.spotify.com/show/6dhR6WJNZ6LQVusFKyqKgo

Bądź na bieżąco z dodatkowymi materiałami i poradami na temat nauki języka śledząc nas w social media.

👉Facebook: https://www.facebook.com/ASAPSpeakAndPlay
👉Instagram: https://www.instagram.com/asapspeak/

Masz pytania? Napisz do mnie na:
karolina.g@asap.waw.pl

Wesprzyj nas komentując, udostępniając i subskrybując nasz kanał. ❤️

Do usłyszenia w niedzielę rano.
Masz spotkanie biznesowe po angielsku? Naucz się poprawnie używać słowa "discuss" w zdaniu. W dzisiejszym odcinku poznasz 3 struktury dzięki którym będziesz brzmieć naturalnie i profesjonalnie. 👉discuss doing something 👉discuss when, what, how, where 👉discuss whether or not TRANSKRYPT i FISZKI do tego odcinka: https://asap.waw.pl/2021/10/02/discuss-cz-2-25/ Powtarzaj za mną na głos, aby ćwiczyć wymowę. Naucz sie pełnych zwrotów, aby z łatwością rozmawiać po angielsku. Poszerz swoje słownictwo biznesowe po angielsku o nowe zwroty i popraw wymowę słuchając podcastu do nauki angielskiego Talk Shop. Potrzebujesz poprawić mówienie po angielsku? Zapisz się na konwersacje: https://asap.waw.pl/angielski-online/ Jak nauczyć się angielskiego? - BLOG: https://asap.waw.pl/ 👉 Ucz się z podcastem TALK SHOP w aplikacji Spotify: https://open.spotify.com/show/6dhR6WJNZ6LQVusFKyqKgo Bądź na bieżąco z dodatkowymi materiałami i poradami na temat nauki języka śledząc nas w social media. 👉Facebook: https://www.facebook.com/ASAPSpeakAndPlay 👉Instagram: https://www.instagram.com/asapspeak/ Masz pytania? Napisz do mnie na: karolina.g@asap.waw.pl Wesprzyj nas komentując, udostępniając i subskrybując nasz kanał. ❤️ Do usłyszenia w niedzielę rano. read more read less

2 years ago #angielski, #businessenglish, #discuss, #english