Settings
Light Theme
Dark Theme

DIGILIDI #34 | Štěpán Tesařík: Pan Leonin byl hnusná chlupatá opice!

DIGILIDI #34 | Štěpán Tesařík: Pan Leonin byl hnusná chlupatá opice!
Feb 20, 2024 · 32m 59s

Jeho děda osvobozoval Československo, dostalo se mu nejvyšších vyznamenání, ale taky se neměl rád s režimem 50. let. Jeho táta a strejda bourali v 90. letech hitparády songama, který si...

show more
Jeho děda osvobozoval Československo, dostalo se mu nejvyšších vyznamenání, ale taky se neměl rád s režimem 50. let. Jeho táta a strejda bourali v 90. letech hitparády songama, který si zpívá celá generace havířů a těch, co tam toho mají nejvíc.

Ale Štěpán Tesařík se nepotatil, ani nepodědil, byl vrcholovým atletem. Se vším všudy. Vyhrával, co se dalo. Sedmkrát národní šampionát, halový mistrovství Evropy, byl na olympiádě v Aténách. Kariéra jako hrom. A proč je sportovec v dalších Digilidech? Protože Štěpán je mistrem nejen na dráze, ale taky teda umí otočit kormidlem a zničehonic je z něj legenda digitálních médií. A to tak velká, že už svůj podíl v mediálce stihnul prodat, že teď přemejšlí, co bude dělat dál.

Na tenhle díl si můžete pozvat rovnou nějaký experty na sportovní žargón, stejně tak na hantýrku lidí od reklamního fochu. Ale nezoufejte, dost věcí si vysvětlíme. Třeba, co že to znamená běhat do díry, na zeleninu i na kost. Štěpán v plnotučný epizodě, která má 138 minut, vyloží na stůl spousty historek – od svýho dětství v Dejvicích s muzikou kapely Yo Yo Band, přes to, jak se strašně bál skončit na vojně v kuchyni, jak se podíval do Číny i Plovdivu, jak se běhá štafeta, jak dělat atletiku ale vůbec není lukrativní, jak se dostal k práci v agošce, jak měl spousty otázek, jak by teď nejradši investoval do něčeho, co by mu splnilo sny, a kdo to propánakrále je ten Leonin?

Máte čas? Tak si ho udělejte. Stojí to za to.

A ano, nějak se nám v prvních deseti minutách do zvuku montuje snad Rádio Jerevan, nebo co to je. Tak le pardón.
show less
Information
Author Laštovka na drátě
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search