00:00
44:43
Zapraszamy do odcinka, w którym przypatrujemy się kondycji branży stolarki w kilku ciekawych kontekstach. Pierwszym jest raport cenowy ze sklepów PSB, który pokazuje, jak zmieniają się ceny w ostatnich miesiącach. Czy ceny stolarki nadal rosną? Jak wygląda porównanie kwietnia do marca? Jak ma się zestawienie kwietniowe do tego z roku 2022? Czy i jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w podcaście.

Rozmawiamy też o rynku remontowym, który przedstawiany jest od jakiegoś czasu jako możliwy kierunek rozwojowy dla branży stolarki. Posiłkujemy się tu badaniem przeprowadzonym na zlecenie firmy Atlas, z którego dowiadujemy się, co dla Polaków oznacza termomodernizacja, ilu z nich jej dokonało a ilu ją planuje. Trzeba przyznać, że wyniki badań są bardzo pozytywne dla branży stolarki.

Miłego słuchania!
Zapraszamy do odcinka, w którym przypatrujemy się kondycji branży stolarki w kilku ciekawych kontekstach. Pierwszym jest raport cenowy ze sklepów PSB, który pokazuje, jak zmieniają się ceny w ostatnich miesiącach. Czy ceny stolarki nadal rosną? Jak wygląda porównanie kwietnia do marca? Jak ma się zestawienie kwietniowe do tego z roku 2022? Czy i jakie wnioski można z tego wyciągnąć? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w podcaście. Rozmawiamy też o rynku remontowym, który przedstawiany jest od jakiegoś czasu jako możliwy kierunek rozwojowy dla branży stolarki. Posiłkujemy się tu badaniem przeprowadzonym na zlecenie firmy Atlas, z którego dowiadujemy się, co dla Polaków oznacza termomodernizacja, ilu z nich jej dokonało a ilu ją planuje. Trzeba przyznać, że wyniki badań są bardzo pozytywne dla branży stolarki. Miłego słuchania! read more read less

9 months ago #ceny, #drzwi, #fasady, #gospodarka, #okna, #remonty, #stolarka, #szkło, #termomodernizacja