00:00
43:15
W tym odcinku podcastu Branżowisko skupiamy się na najważniejszym wiosennym spotkaniu menedżerów branży stolarki, czyli Forum 100. Była to już 30. edycja tego wydarzenia, które tym razem odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w nim wzięło 170 osób, a główny temat spotkania dotyczył termomodernizacji w kontekście szansy dla branży stolarki otworowej. Które tezy wypowiedziane ze sceny zapadły najbardziej w pamięć? Jak menadżerowie oceniają dotychczasowy sezon? Czy rzeczywiście z rynek remontowy może okazać się właściwym kierunkiem? W audycji odpowiadamy na te pytania. To nie była jedyna ważna impreza branżowa w ostatnich dniach. Opowiadamy też o jubileuszu firmy Winkhaus. Firma obchodziła 30-lecie działalności w Polsce, a nasi wysłannicy byli na imprezie podsumowującej trzy dekady na naszym rynku.

Drugi temat to odwiedziny w Czosnowie, gdzie porozmawialiśmy z gośćmi na temat systemów aluminiowych Deceuninck. Nasi rozmówcy zdradzili nam, jakie nowości szykują w tym sezonie i jakie inwestycje planują. Opowiadają też o swoich szkoleniach dla producentów, które są organizowane w ramach Akademii Decalu. Zobaczcie i posłuchajcie sami, co ciekawego u sponsora tego odcinka.

Na koniec porozmawialiśmy o firmie Compremum, która sprzedała 100 proc. udziałów swojej fabryki stolarki, która funkcjonowała pod marką Slonawy. Od dawna przeczuwaliśmy ten ruch, a w odcinku tłumaczymy, skąd u nas takie przeczucie. Na koniec oczywiście suchar!

Miłego słuchania!
W tym odcinku podcastu Branżowisko skupiamy się na najważniejszym wiosennym spotkaniu menedżerów branży stolarki, czyli Forum 100. Była to już 30. edycja tego wydarzenia, które tym razem odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Udział w nim wzięło 170 osób, a główny temat spotkania dotyczył termomodernizacji w kontekście szansy dla branży stolarki otworowej. Które tezy wypowiedziane ze sceny zapadły najbardziej w pamięć? Jak menadżerowie oceniają dotychczasowy sezon? Czy rzeczywiście z rynek remontowy może okazać się właściwym kierunkiem? W audycji odpowiadamy na te pytania. To nie była jedyna ważna impreza branżowa w ostatnich dniach. Opowiadamy też o jubileuszu firmy Winkhaus. Firma obchodziła 30-lecie działalności w Polsce, a nasi wysłannicy byli na imprezie podsumowującej trzy dekady na naszym rynku. Drugi temat to odwiedziny w Czosnowie, gdzie porozmawialiśmy z gośćmi na temat systemów aluminiowych Deceuninck. Nasi rozmówcy zdradzili nam, jakie nowości szykują w tym sezonie i jakie inwestycje planują. Opowiadają też o swoich szkoleniach dla producentów, które są organizowane w ramach Akademii Decalu. Zobaczcie i posłuchajcie sami, co ciekawego u sponsora tego odcinka. Na koniec porozmawialiśmy o firmie Compremum, która sprzedała 100 proc. udziałów swojej fabryki stolarki, która funkcjonowała pod marką Slonawy. Od dawna przeczuwaliśmy ten ruch, a w odcinku tłumaczymy, skąd u nas takie przeczucie. Na koniec oczywiście suchar! Miłego słuchania! read more read less

12 months ago #branżowisko, #decalu, #deceuninck, #drzwi, #forum100, #okna, #osłony, #rolety, #soeasy, #stolarka, #ślusarka