Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #207 - Targi BAU 2023. Premiery Aluronu

Branżowisko #207 - Targi BAU 2023. Premiery Aluronu
Apr 23, 2023 · 35m 41s

W 207. odcinku podcastu Branżowisko zabieramy Was do Monachium, gdzie w dniach 17-22 kwietnia odbyły się długo oczekiwane targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2023. Robert Klos oraz Paweł...

show more
W 207. odcinku podcastu Branżowisko zabieramy Was do Monachium, gdzie w dniach 17-22 kwietnia odbyły się długo oczekiwane targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU 2023. Robert Klos oraz Paweł Gregorczyk opowiadają o tym wydarzeniu z perspektywy branży stolarki, wymieniają największe atuty tegorocznej imprezy, wspominają najciekawsze premiery oraz stoiska. Nie zabrakło też plotek, które krążyły po wystawowych halach w Niemczech.

Odcinek nagrywany był w gościnnych progach stoiska firmy Aluron z Zawiercia. Dlatego też wykorzystaliśmy okazję, by porozmawiać z przedstawicielami tego systemodawcy o zaprezentowanych na targach produktach, wrażeniach z imprezy w Monachium oraz o szansach, jakie niosą za sobą tak ogromne międzynarodowe wystawy. Gośćmi naszej audycji byli: Katarzyna Bieńkowska, dyrektor regionalna sprzedaży oraz Łukasz Kucharczyk, dyrektor handlowy.

Zapraszamy więc do audycji, którą można określić hasłem „BAU 2023 w pigułce”. Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search