Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #205 - Klasy energetyczne przyspieszą wymianę okien. Rozwój Aluprofu pomimo koniunktury

Branżowisko #205 - Klasy energetyczne przyspieszą wymianę okien. Rozwój Aluprofu pomimo koniunktury
Apr 9, 2023 · 39m 3s

Choć premiera tego odcinka odbywa się w lany poniedziałek, my nie lejemy wody! Tym razem na tapet bierzemy kilku dostawców, których nazwy rozpoczynają się na literę A. Głównymi gwiazdami są:...

show more
Choć premiera tego odcinka odbywa się w lany poniedziałek, my nie lejemy wody! Tym razem na tapet bierzemy kilku dostawców, których nazwy rozpoczynają się na literę A. Głównymi gwiazdami są: Aluprof, Aluplast i Aliplast. Firmy te cały czas inwestują w moce produkcyjne, poprawiają swoje wyniki i się rozwijają. W tym odcinku opowiadamy ze szczegółami o tym wszystkim. Usłyszycie zatem m.in. o wynikach rocznych Aluplastu i przenosinach linii produkcyjnych do Nagradowic, rezultatach finansowych Aluprofu i inwestycjach w produkcję rolet Aliplastu.

Ciekawym wątkiem w tym odcinku są też nadchodzące klasy energetyczne budynków. Czy okażą się one kolejnym impulsem na rynku remontowym i spowodują, że popyt na stolarkę wzrośnie? Choć jeszcze za wcześnie na jednoznaczną odpowiedź, można przypuszczać, że będzie to pozytywny sygnał dla dilerów specjalizujących się w termomodernizacjach.

Drugim tematem są nadchodzące targi BAU w Monachium. Wspominamy poprzednią edycję z 2019 roku oraz zorganizowaną w międzyczasie edycję online. Opowiadamy o reprezentantach branży stolarki, którzy wystawią się w Niemczech i o tym, co branża pokaże w halach wystawowych. Przy okazji przybliżamy polskich wystawców, którzy będą obecni w Monachium.
Nie zapominamy oczywiście o sucharze, który wieńczy odcinek.

Miłego słuchania i korzystając z okazji – Wesołych Świąt!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search