Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #202 - Problemy producentów z USA. Miliardy złotych na wsparcie przemysłu

Branżowisko #202 - Problemy producentów z USA. Miliardy złotych na wsparcie przemysłu
Mar 19, 2023 · 33m 59s

W tym odcinku Branżowiska przenosimy się za ocean, by omówić wyzwania stojące przed amerykańskimi producentami stolarki. Pretekstem do omówienia tego tematu jest artykuł w serwisie ForumBranzowe.com, w którym omówione zostały...

show more
W tym odcinku Branżowiska przenosimy się za ocean, by omówić wyzwania stojące przed amerykańskimi producentami stolarki. Pretekstem do omówienia tego tematu jest artykuł w serwisie ForumBranzowe.com, w którym omówione zostały wyniki czterech spółek z USA notowanych na giełdzie. Wynika z niego, że sezon 2022 był dla większości z nich udany, ale prognozy na ten rok są pesymistyczne. Producenci wskazują na nadchodzące spadki oraz trudności na rynku mieszkaniowym. Czy te prognozy mogą wpłynąć negatywnie na naszych producentów, którzy wysyłają coraz więcej okien i drzwi do USA?

Ponadto rozmawiamy o milionach złotych, które otrzymają firmy produkcyjne dotknięte podwyżkami cen gazu i energii elektrycznej. Wśród nich znalazło się kilka z branży szkła. Poruszamy też temat ciekawego badania zleconego przez Oknoplast, z którego wynika, że co piąty Polak planuje termorenowację swojego domu. Zapowiadamy też 30. edycję kluczowego spotkania polskiej branży stolarki otworowej, czyli Forum 100. Zapiszcie sobie tę datę w kalendarzach, bo nie może Was na nim zabraknąć. Oczywiście nie mogło też zabraknąć suchara, który pojawia się na końcu odcinka.

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search