Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #201 - Nowi koalicjanci - nowe cele. Nowy gracz na rynku szkła

Branżowisko #201 - Nowi koalicjanci - nowe cele. Nowy gracz na rynku szkła
Mar 12, 2023 · 33m 59s

W tym odcinku podcastu Branżowisko skupiamy się na Koalicji Termomodernizacji, która już po dwóch miesiącach działania musiała wyznaczyć sobie nowe cele, bo pierwotne już zostały zrealizowane. O skali działań Koalicji...

show more
W tym odcinku podcastu Branżowisko skupiamy się na Koalicji Termomodernizacji, która już po dwóch miesiącach działania musiała wyznaczyć sobie nowe cele, bo pierwotne już zostały zrealizowane. O skali działań Koalicji niech świadczy fakt, że w ubiegłym tygodniu udało się przeszkolić ponad 350 osób online i przeegzaminować 30 przyszłych doradców ds. dotacji. Nowe cele akcji to ponad 1000 przeszkolonych dilerów oraz 250 punktów sprzedaży stolarki w całym kraju, gdzie aktywnie będą działać doradcy ds. dotacji. Termin ich realizacji to czerwiec 2023 roku.

Kolejny temat dotyczy nowego gracza na rynku szkła. W Ogrodzonej pod Cieszynem uruchomiono właśnie linię produkcyjną, której właścicielem jest Glassprof - to nowa spółka firmy Aluprofu, na której czele stoi Jacek Cholewa. Nowa marka specjalizuje się w produkcji szkła przeciwpożarowego, ale w planie ma również dostarczanie innych zespoleń szybowych. Wizją spółki jest dostarczanie rozwiązań ze szkła, zwiększających bezpieczeństwo i komfort osób i mienia w budynkach użyteczności publicznej oraz chroniących przed skutkami ewentualnego pożaru. Nie zabrakło oczywiście rozważań o tym, co nowa marka na rynku może oznaczać dla Aluprofu i dla rynku.

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search