Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #187 - Październikowe wyniki. 25 lat Stalprodukt-Zamość

Branżowisko #187 - Październikowe wyniki. 25 lat Stalprodukt-Zamość
Dec 4, 2022 · 42m 35s

W 187. odcinku podcastu Branżowisko zawitaliśmy do siedziby firmy Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o., która dokładnie w dniu nagrania (2 grudnia) obchodziła 25-lecie działalności. Ten wyjątkowy jubileusz był okazją, by porozmawiać...

show more
W 187. odcinku podcastu Branżowisko zawitaliśmy do siedziby firmy Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o., która dokładnie w dniu nagrania (2 grudnia) obchodziła 25-lecie działalności. Ten wyjątkowy jubileusz był okazją, by porozmawiać z Lidią Klarkowską, prezes firmy oraz Robertem Krukowskim, członkiem zarządu o historii przedsiębiorstwa, wyzwaniach ostatnich sezonów, planach i prognozach. Zobaczcie, co mieli do powiedzenia goście naszej audycji, którzy byli jednocześnie jej gospodarzami.

Nie zabrakło też oczywiście innych informacji z branży. Duet prowadzących dyskutował o październikowych wynikach produkcji stolarki podanych przez Główny Urząd Statystyczny. Choć wyniki z 10 miesięcy 2022 roku wyglądają pozytywnie pod względem wielkości produkcji okien, tak już niestety w przypadku drzwi rezultaty są zdecydowanie poniżej oczekiwań. Negatywnie też prezentują się wyniki porównujące skalę produkcji miesiąc po miesiącu. Polska branża stolarki odnotowała w październiku spadki w porównaniu do września we wszystkich kategoriach produktowych.

Są też na szczęście pozytywne informacje. Za nami webinar dotyczący Koalicji Termomodernizacji i jej pierwszej akcji – dotacjenaokna.pl. To inicjatywa, która ma pomóc branży zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi. W najbliższych miesiącach zostaną przeprowadzone kursy dla przedstawicieli handlowych i dilerów, zostaną oni tez objęci wsparciem i opieką merytoryczną, a ponadto zaplanowania i działania promujące wymianę stolarki. Najważniejszym celem Koalicji Termomodernizacji jest jednak zrozumienie docelowego modelu sprzedaży okien i drzwi z wykorzystaniem różnych programów dotacyjnych. Bardzo wysoka frekwencja podczas tego webinarium jest dowodem na to, że to ważny i interesujący temat.

Nie zabrakło też pozostałych elementów audycji, takich jak Krótki Przegląd Ekonomiczny (tym razem o wynikach firm AGC, ML System, Sanok Rubber), czy Stoll Street. Na koniec oczywiście pojawił się suchar.

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search