Settings
Light Theme
Dark Theme

Branżowisko #185 - Remonty utrzymają popyt. Wzrosty w Roto

Branżowisko #185 - Remonty utrzymają popyt. Wzrosty w Roto
Nov 20, 2022 · 34m 59s

185. odcinek podcastu Branżowisko sponsorowany jest przez słowo: termomodernizacja. Przewija się ono w prognozach branżowych, jako ten element, który może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż okien i drzwi w przyszłym sezonie....

show more
185. odcinek podcastu Branżowisko sponsorowany jest przez słowo: termomodernizacja. Przewija się ono w prognozach branżowych, jako ten element, który może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż okien i drzwi w przyszłym sezonie. Mówią o tym eksperci Interconnection Consulting, którzy przeanalizowali pięć największych zachodnioeuropejskich rynków dla branży stolarki (Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy i Hiszpania), mówi też o tym Eckhard Keill, szef holdingu Roto Frank, który przedstawiał prognozy na przyszły sezon dla swojej firmy. Omawiamy te tematy i poszukujemy odpowiedzi na pytanie, czy rzeczywiście fala termomodernizacji w Europie może okazać się remedium na problemy branży stolarki. Widać bowiem wyraźnie, że branża dostrzega w termomodernizacjach szansę na zatrzymanie negatywnych trendów związanych ze spadkiem zamówień.

W dalszej części audycji podsumowaliśmy pozostałe informacje z ubiegłego tygodnia a w ramach Krótkiego Przeglądu Ekonomicznego przyjrzeliśmy się wynikom finansowym firm z branży stolarki. Tym razem wzięliśmy na warsztat dwóch czołowych producentów ze Stanów Zjednoczonych (Jeld-Wen oraz Masonite) oraz dwóch czołowych przedstawicieli branży szkła (Saint-Gobain, NGS Group). Nie zabrakło również Stoll Street, czyli naszego cyklu na temat spółek związanych z branżą stolarki, notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Na koniec oczywiście opowiedzieliśmy suchara.

Miłego słuchania!
show less
Information
Author Forum Branżowe
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search