Settings
Light Theme
Dark Theme

[93] Dlaczego odwaga w biznesie jest kluczowa, aby rozwijać skalowalny i niezależny od Ciebie biznes?

[93] Dlaczego odwaga w biznesie jest kluczowa, aby rozwijać skalowalny i niezależny od Ciebie biznes?
Dec 1, 2023 · 22m 30s

Nie osiągniesz przełomowych rezultatów, gdy ciągle będziesz robić więcej tego samego. Jeśli chcesz naprawdę rozwijać swój biznes, to trzeba podejmować nowe działania. Wchodzić tam, gdzie jeszcze nie wchodziłaś. Robić to,...

show more
Nie osiągniesz przełomowych rezultatów, gdy ciągle będziesz robić więcej tego samego. Jeśli chcesz naprawdę rozwijać swój biznes, to trzeba podejmować nowe działania. Wchodzić tam, gdzie jeszcze nie wchodziłaś. Robić to, co być może jest dla Ciebie niewygodne i ryzykowne. Dlatego odwaga w biznesie jest tak istotna i niejako wpisana w DNA przedsiębiorcy.

Jednocześnie wiem, że czasami jest trudno zaryzykować. Szczególnie kiedy już próbowałaś wielu rzeczy, a nadal nie masz efektów. Możliwe, że nawet nie wierzysz, że Ci się uda.

Dzisiejsze wideo nagrałam właśnie po to, aby wzmocnić w Tobie wiarę, że warto podejmować odważne działania. Opowiem Ci więcej o tym, dlaczego odwaga w biznesie jest kluczowa w kreatywnym rozwoju. I jak budować biznes, który jest w pełni skalowalny i świetnie funkcjonuje, także bez Ciebie.

Zapraszam!

Z dzisiejszego nagrania dowiesz się:
  • Dlaczego odwaga jest potrzebna nie tylko na początku biznesu?
  • Czy da się rozwijać biznes bez ryzyka?
  • Na czym tak naprawdę polega odwaga w biznesie?
  • Dlaczego zrezygnowałam z opłacalnego programu i zmieniłam go na inny?
  • Jak mądrze podejmować odważne decyzje i czym się kierować?
  • Co różni dobrą naśladowczynię od prawdziwej liderki?
  • W jaki sposób odwaga pomaga w kreatywnym rozwoju i EKSPANSJI biznesu?
Mam nadzieję, że to nagranie pomoże Ci zrozumieć, czym różni się odwaga w biznesie od bezmyślnego działania. I liczę na to, że zainspiruję Cię do podejmowania świadomych, odważnych decyzji, dzięki którym będziesz osiągać przełomowe wyniki.

A jeśli czujesz, że program EKSPANSJA jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby rozwinąć skrzydła i w pełni wykorzystać swój potencjał – z całego serca Cię do niego zapraszam! Zaufaj sobie i podejmij odważną decyzję, czy chcesz, z moim wsparciem budować skalowalny i niezależny od Twojego czasu biznes. Nie tylko po to, aby mieć coraz więcej radości, wolności i pieniędzy, ale również, by zmieniać na lepsze życie swoje i swoich klientów.

Naszą roczną głęboką podróż zaczynamy już 13 grudnia, dlatego, jeśli EKSPANSJA Cię woła, nie zwlekaj z wypełnieniem aplikacji https://italianamarketing.pl/ekspansja/. A warto się pospieszyć, bo obowiązuje limit miejsc.

Chcesz więcej praktycznych inspiracji, jak rozwijać swój biznes z pełną mocą?
Osiągaj z lekkością przełomy w swoim biznesie z moim wsparciem – dołącz do grona Królowych Swojego Biznesu https://italianamarketing.pl/krolowe-swojego-biznesu/

A jeśli lubisz czytać, to artykuł do dzisiejszego odcinka znajdziesz na moim blogu https://italianamarketing.pl/dlaczego-odwaga-w-biznesie-jest-kluczowa/
show less
Information
Author Justyna Stańska
Website -
Tags

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search