00:00
40:03
Część z Was pewnie wie, że spędziłam sporo lat w korporacji🏢. Czas ten wspominam bardzo dobrze🙂, ale przyszedł moment w moim życiu, w którym po prostu wiedziałam, że pora na nowy etap, jeśli chcę pogodzić moje założenia dotyczące życia rodzinnego z pracą zawodową⚖️. Korporacja często dość błędnie kojarzy się z poczuciem stabilności i nietykalności, takiej pewnej posady.

Dziś mój gość pokazuje trochę inną perspektywę - jak zwolnienie z korporacji, które mogłoby się wydawać początkowo życiowym dramatem 😢 dla młodej mamy, pomogło rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Zapraszam serdecznie na wywiad z Joanną Karolczyk - finalistką 🏆 Gali Home Stagingu 2021 w kategorii sprzedaż mieszkania niezamieszkałego.

✨Joanna Karolczyk✨, flipująca Home Stagerka, razem z mężem przygotowuje gotowce inwestycyjne i mieszkania na wynajem. Swoimi realizacjami dzieli się na Instagramie @uwolnijwnętrze. Prywatnie mama 👩 dziewczynki i chłopca, miłośniczka dobrej literatury 📚 (również dziecięcej), muzyki i koncertów oraz podróży.

Linki do Joanny Karolczyk:

➡️ IG: https://www.instagram.com/uwolnijwnetrze/
➡️ LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/joannakarolczyk/

Link do wpisu o Gali Home Stagingu z bloga:

https://klaudialeszczynska.pl/gala-home-stagingu-2021/

A jeśli chcesz zostać Home Stagerką to 📥 pobierz koniecznie bezpłatny e-book, o tym, jak zacząć w tej branży:

https://klaudialeszczynska.pl/home-staging-jak-zaczac/

Serdecznie zapraszam 💖
Część z Was pewnie wie, że spędziłam sporo lat w korporacji🏢. Czas ten wspominam bardzo dobrze🙂, ale przyszedł moment w moim życiu, w którym po prostu wiedziałam, że pora na nowy etap, jeśli chcę pogodzić moje założenia dotyczące życia rodzinnego z pracą zawodową⚖️. Korporacja często dość błędnie kojarzy się z poczuciem stabilności i nietykalności, takiej pewnej posady. Dziś mój gość pokazuje trochę inną perspektywę - jak zwolnienie z korporacji, które mogłoby się wydawać początkowo życiowym dramatem 😢 dla młodej mamy, pomogło rozwinąć skrzydła we własnym biznesie. Zapraszam serdecznie na wywiad z Joanną Karolczyk - finalistką 🏆 Gali Home Stagingu 2021 w kategorii sprzedaż mieszkania niezamieszkałego. ✨Joanna Karolczyk✨, flipująca Home Stagerka, razem z mężem przygotowuje gotowce inwestycyjne i mieszkania na wynajem. Swoimi realizacjami dzieli się na Instagramie @uwolnijwnętrze. Prywatnie mama 👩 dziewczynki i chłopca, miłośniczka dobrej literatury 📚 (również dziecięcej), muzyki i koncertów oraz podróży. Linki do Joanny Karolczyk: ➡️ IG: https://www.instagram.com/uwolnijwnetrze/ ➡️ LinkedIN: https://www.linkedin.com/in/joannakarolczyk/ Link do wpisu o Gali Home Stagingu z bloga: https://klaudialeszczynska.pl/gala-home-stagingu-2021/ A jeśli chcesz zostać Home Stagerką to 📥 pobierz koniecznie bezpłatny e-book, o tym, jak zacząć w tej branży: https://klaudialeszczynska.pl/home-staging-jak-zaczac/ Serdecznie zapraszam 💖 read more read less

2 years ago #homestager, #homestagerki, #homestaging, #homestagingbook, #homestagingebook, #homestagingkrakow, #homestaginglovers, #homestagingpoland, #homestagingpolska, #homestagingtips, #homestagingworks, #instastaging homestagingpodcas, #inwestowaniewnieruchomosci, #inwestycjewnieruchomosci, #jaksprzedacmieszkanie, #klaudialeszczynska, #kurshomestaging, #metamorfozakuchni, #podcastnieruchomości, #projektkuchni