00:00
09:18
Bardzo krótki odcinek, który powstał dzięki jednej z grup HorseSensowni, a szczególnie Ani. O krzyku, który jest terapeutyczny i kiedy lepiej go nie używać.
---
Czego dowiesz się z tego odcinka:

* Czym są dźwięki rozwojowe?
* O różnych sposobach uwalniania złości i napięcia.
* Kiedy krzyk nie służy? O energii transformacji.
* Dlaczego nie zawsze warto otwierać dekielek od kociołka, gdy prawie wrze? - to taka metafora transformacji, wewnętrznego wrzenia.

*** P o d o b a ł C i s i ę t e n o d c i n e k ? ***

Jeśli uważasz go za wartościowy, podziel się nim, daj znać swoim znajomym na Facebooku, Instagramie i w innych social media.

Czekam na Twój komentarz :) na stronie podcastu:

***www.horsesense.pl/podcast79
Bardzo krótki odcinek, który powstał dzięki jednej z grup HorseSensowni, a szczególnie Ani. O krzyku, który jest terapeutyczny i kiedy lepiej go nie używać. --- Czego dowiesz się z tego odcinka: * Czym są dźwięki rozwojowe? * O różnych sposobach uwalniania złości i napięcia. * Kiedy krzyk nie służy? O energii transformacji. * Dlaczego nie zawsze warto otwierać dekielek od kociołka, gdy prawie wrze? - to taka metafora transformacji, wewnętrznego wrzenia. *** P o d o b a ł C i s i ę t e n o d c i n e k ? *** Jeśli uważasz go za wartościowy, podziel się nim, daj znać swoim znajomym na Facebooku, Instagramie i w innych social media. Czekam na Twój komentarz :) na stronie podcastu: ***www.horsesense.pl/podcast79 read more read less

2 years ago #emocje, #transformacja, #złość