00:00
37:41
W 79. odcinku mojego podcastu rozwijam wątek, który niedawno poruszyłam w jednym z moich postów na IG: jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie? W nagraniu opowiadam, jak to zrobić i dlaczego warto. Posłuchaj odcinka, aby dowiedzieć się:

Co to oznacza wziąć odpowiedzialność za swoje życie
Jak odróżnić brak zasobów od braku chęci
Czym są różnice indywidualne
Czy poczucie winy jest tożsame z braniem odpowiedzialności za swoje decyzje
Jak nauczyć się odpoczywać
W jaki sposób dopasować odchudzanie do siebie
Czy danie sobie luzu sprawi, że się rozleniwimy
Jak odbudować swoje zasoby i motywację
W odcinku opowiadam o tym, jak odbudowałam w sobie motywację do tego, by wrócić do treningów i znowu czerpać z nich przyjemność.


Sprawdź moje psychodietetyczne kursy online: https://akademia.wiem-co-jem.pl/

Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, to jeden z elementów postawy asertywnej. Kurs https://akademia.wiem-co-jem.pl/kurs-online-asertywnosc-stawianie-granic-i-poczucie-wlasnej-wartosci/ jest już dostępny w sprzedaży, dzięki niemu nauczysz się otwarcie komunikować i stawiać granice, co pozwoli Ci żyć w zgodzie ze sobą.
W 79. odcinku mojego podcastu rozwijam wątek, który niedawno poruszyłam w jednym z moich postów na IG: jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie? W nagraniu opowiadam, jak to zrobić i dlaczego warto. Posłuchaj odcinka, aby dowiedzieć się: Co to oznacza wziąć odpowiedzialność za swoje życie Jak odróżnić brak zasobów od braku chęci Czym są różnice indywidualne Czy poczucie winy jest tożsame z braniem odpowiedzialności za swoje decyzje Jak nauczyć się odpoczywać W jaki sposób dopasować odchudzanie do siebie Czy danie sobie luzu sprawi, że się rozleniwimy Jak odbudować swoje zasoby i motywację W odcinku opowiadam o tym, jak odbudowałam w sobie motywację do tego, by wrócić do treningów i znowu czerpać z nich przyjemność. Sprawdź moje psychodietetyczne kursy online: https://akademia.wiem-co-jem.pl/ Wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, to jeden z elementów postawy asertywnej. Kurs https://akademia.wiem-co-jem.pl/kurs-online-asertywnosc-stawianie-granic-i-poczucie-wlasnej-wartosci/ jest już dostępny w sprzedaży, dzięki niemu nauczysz się otwarcie komunikować i stawiać granice, co pozwoli Ci żyć w zgodzie ze sobą. read more read less

2 years ago