Settings
Light Theme
Dark Theme

#78 Městská zeleň a zahradničení. Prostor pro péči

#78 Městská zeleň a zahradničení. Prostor pro péči
May 30, 2024 · 44m 38s

Tentokrát se ponoříme do světa městské zeleně a zahradničení. Našimi hosty budou krajinářská architektka Barbora Lišková z Institutu plánování a rozvoje a Jan Bartko, člen rady Prahy 3 pro životní...

show more
Tentokrát se ponoříme do světa městské zeleně a zahradničení. Našimi hosty budou krajinářská architektka Barbora Lišková z Institutu plánování a rozvoje a Jan Bartko, člen rady Prahy 3 pro životní prostředí a zeleň. Společně prozkoumáme, jak se plánují, udržují a rozvíjejí zelené prostory v městském prostředí.Dozvíte se, jaké strategie se využívají při tvorbě městských parků a komunitních zahrad. Probereme, proč je městská zeleň klíčová pro kvalitu života ve městech a jak podporuje životní prostředí a biodiverzitu. Barbora a Jan se podělí o své zkušenosti s údržbou zeleně, zapojením komunit a městskými politikami.Podíváme se také na inspirativní projekty z Prahy i ze světa, které mohou být inspirací pro naše město. A nezapomeneme ani na praktické rady, jak se můžete zapojit do zlepšování zeleně ve vašem okolí.
COVER
Petra Mikolášová @fka_terezapomerancovaPetra je zakládající členka Vysílače, pro který nahrávala vlastní díly a od začátku vybírala umělce*kyně, kteří pro každý díl vytvořili originální cover. S Vysílačem ale končí a těší se na svojí další životní etapu, během které tohle léto dokončí svůj bakalářský film na @animaceumprum a bude dál zahrádkařit na svém záhoně ve Strašnicích.
Support the Show.
show less
Information
Author Radio 1
Website -
Tags
-

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Podcast Cover

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search