00:00
50:52
Odjet z párty noční tramvají, bez problému používat aplikace v telefonu a webové stránky nebo si prostě dojít na záchod kdykoliv potřebujete? Pro někoho samozřejmost, pro značnou část populace problém. S Marianou Chytilovou a Nicole Fryčovou jsme v nejnovějším dílu řešily, proč se vyplatí dělat přístupné prostory pro všechny a jak toho docílit.
Změny k lepšímu mohou být mnohdy i malé a velmi jednoduché, vyžadují jen změnu našeho nastavení dívat se na svět a na svůj život tak, jak jsme zvyklí. Přístupný a inkluzivní design se navíc během života určitě bude hodit každému z nás. Dílem provázela Anička.

Support the show
Odjet z párty noční tramvají, bez problému používat aplikace v telefonu a webové stránky nebo si prostě dojít na záchod kdykoliv potřebujete? Pro někoho samozřejmost, pro značnou část populace problém. S Marianou Chytilovou a Nicole Fryčovou jsme v nejnovějším dílu řešily, proč se vyplatí dělat přístupné prostory pro všechny a jak toho docílit. Změny k lepšímu mohou být mnohdy i malé a velmi jednoduché, vyžadují jen změnu našeho nastavení dívat se na svět a na svůj život tak, jak jsme zvyklí. Přístupný a inkluzivní design se navíc během života určitě bude hodit každému z nás. Dílem provázela Anička. Support the show read more read less

about 1 month ago