00:00
62:54
W dzisiejszym, 70-tym już odcinku PositiveMind Podcast, zapraszam Was do wysłuchania bardzo inspirującej rozmowy. Moim gościem jest Marcin Kwieciński, którego możecie znać jako twórcę projektu Ogarnij Chaos. Marcin na co dzień pomaga swoim klientom wychodzić z przepracowania i właśnie o tym będziemy już za chwilę rozmawiali.

Ten odcinek napakowany jest podpowiedziami Marcina, więc pamiętajcie, że zawsze można wcisnąć pauzę i zrobić notatki, albo po prostu odsłuchać jeszcze raz.

Przepracowanie to stan, który na pewnym etapie życia dotyczy wielu osób, dlatego wg mnie tak ważne jest, abyśmy zajęli się sobą, nawet jeśli nie widzimy pierwszych jego symptomów.

Jeśli Twoi znajomi zmagają się z przepracowaniem, udostępnij im ten odcinek, będzie dla nich bardzo ważny.

Zapraszam do posłuchania rozmowy z Marcinem Kwiecińskim.
Marcina znajdziecie również tutaj: www.ogarnijchaos.pl
W dzisiejszym, 70-tym już odcinku PositiveMind Podcast, zapraszam Was do wysłuchania bardzo inspirującej rozmowy. Moim gościem jest Marcin Kwieciński, którego możecie znać jako twórcę projektu Ogarnij Chaos. Marcin na co dzień pomaga swoim klientom wychodzić z przepracowania i właśnie o tym będziemy już za chwilę rozmawiali. Ten odcinek napakowany jest podpowiedziami Marcina, więc pamiętajcie, że zawsze można wcisnąć pauzę i zrobić notatki, albo po prostu odsłuchać jeszcze raz. Przepracowanie to stan, który na pewnym etapie życia dotyczy wielu osób, dlatego wg mnie tak ważne jest, abyśmy zajęli się sobą, nawet jeśli nie widzimy pierwszych jego symptomów. Jeśli Twoi znajomi zmagają się z przepracowaniem, udostępnij im ten odcinek, będzie dla nich bardzo ważny. Zapraszam do posłuchania rozmowy z Marcinem Kwiecińskim. Marcina znajdziecie również tutaj: www.ogarnijchaos.pl read more read less

2 years ago