00:00
27:56
pSerdecznie zapraszam do wysłuchania odcinka ze specjalistką od mapy marzeń - Kariną Sęp, która dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wyjaśnia jak wykorzystać narzędzie pozwalające intencjonalnie budować swoje życie.

Stosując wskazówki i porady zawarte w tym odcinku, możesz zamieniać swoje marzenia w cele i realizować swój życiowy potencjał w zgodzie ze sobą i otaczającą Cię rzeczywistością.
Czym jest mapa marzeń, jak może wpłynąć na Twoje życie, dlaczego warto ją tworzyć i przede wszystkim, jak się do tego zabrać - na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tym odcinku.

Po więcej informacji o mapie marzeń zajrzyj na stronę Kariny https://mapamarzen.info/

A jeśli masz ochotę zrobić swoją mapę marzeń w gronie cudownych kobiet, na czterodniowym zjeździe pod Karpaczem, świętując przy tym nowy, astronomiczny rok - 21 marca 2023 roku, koniecznie odwiedź stronę https://rzesolozka.pl/sylwester-w-marcu-babski-zjazd-noworoczny/ Po więcej informacji o mapie marzeń zajrzyj na stronę Kariny https://mapamarzen.info/
pSerdecznie zapraszam do wysłuchania odcinka ze specjalistką od mapy marzeń - Kariną Sęp, która dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem i wyjaśnia jak wykorzystać narzędzie pozwalające intencjonalnie budować swoje życie. Stosując wskazówki i porady zawarte w tym odcinku, możesz zamieniać swoje marzenia w cele i realizować swój życiowy potencjał w zgodzie ze sobą i otaczającą Cię rzeczywistością. Czym jest mapa marzeń, jak może wpłynąć na Twoje życie, dlaczego warto ją tworzyć i przede wszystkim, jak się do tego zabrać - na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tym odcinku. Po więcej informacji o mapie marzeń zajrzyj na stronę Kariny https://mapamarzen.info/ A jeśli masz ochotę zrobić swoją mapę marzeń w gronie cudownych kobiet, na czterodniowym zjeździe pod Karpaczem, świętując przy tym nowy, astronomiczny rok - 21 marca 2023 roku, koniecznie odwiedź stronę https://rzesolozka.pl/sylwester-w-marcu-babski-zjazd-noworoczny/ Po więcej informacji o mapie marzeń zajrzyj na stronę Kariny https://mapamarzen.info/ read more read less

about 1 year ago #rzęsolożkazkrainyfiordównadaje