00:00
25:02
Nie bez powodu, w nazwach dni tygodnia wielu języków europejskich, kryją się terminy planet. Na przykład poniedziałek - po angielsku monday, po niemiecku montag -moon, we francuskim lundi -lune, włoskim lunedi-luna, jest księżyc. W nazwie sobota -saturday jest Saturn, a niedzieli -sunday/sonntag, Słońce.
Dynamika planet określa energię poszczególnych dni. Wykorzystując wiedzę o archetypach zodiaków, którymi władają poszczególne elementy kosmosu, możemy świadomie organizować naszą przestrzeń i planować codzienność. W tym odcinku o tym dlaczego w poniedziałki nie warto zaczynać pracy, we wtorki łatwiej nam pokonać najtrudniejsze przeszkody, w środy zrobić lepsze zakupy, w czwartki załatwić coś w urzędzie, w piątek wyjść do teatru z przyjaciółmi, w soboty podejmować poważne decyzje, a w niedziele realizować ambitne plany. Zapraszam do wysłuchania podcastu o magi planetarnej dni tygodnia i o tym dlaczego... warto mieć 7 kolorów skarpetek.
Nie bez powodu, w nazwach dni tygodnia wielu języków europejskich, kryją się terminy planet. Na przykład poniedziałek - po angielsku monday, po niemiecku montag -moon, we francuskim lundi -lune, włoskim lunedi-luna, jest księżyc. W nazwie sobota -saturday jest Saturn, a niedzieli -sunday/sonntag, Słońce. Dynamika planet określa energię poszczególnych dni. Wykorzystując wiedzę o archetypach zodiaków, którymi władają poszczególne elementy kosmosu, możemy świadomie organizować naszą przestrzeń i planować codzienność. W tym odcinku o tym dlaczego w poniedziałki nie warto zaczynać pracy, we wtorki łatwiej nam pokonać najtrudniejsze przeszkody, w środy zrobić lepsze zakupy, w czwartki załatwić coś w urzędzie, w piątek wyjść do teatru z przyjaciółmi, w soboty podejmować poważne decyzje, a w niedziele realizować ambitne plany. Zapraszam do wysłuchania podcastu o magi planetarnej dni tygodnia i o tym dlaczego... warto mieć 7 kolorów skarpetek. read more read less

about 1 year ago #rzęsolożkazkrainyfiordównadaje