00:00
55:41
W 55. odcinku mojego podcastu opowiadam o kulisach działania mojej firmy. Rozmawiam z moją project managerką Klaudią o tym wszystkim, czego nie widać, patrząc na moje działania w social mediach. Posłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:

-Dlaczego tak ważne jest to, aby wykonywać pracę zgodną z naszymi wartościami
-Jak nauczyć się delegować zadania
-Czy można być spełnionym nie znając siebie
-Jak skupić się na procesie, a nie tylko efekcie
-Co zrobić, kiedy nie wie się, kim chce się być
-Dlaczego warto dać sobie zgodę na zmianę zdania
-Jak zacząć wprowadzać w swoim życiu zmiany
-Dlaczego warto poznać swoje mocne i słabe strony - i co w tym pomaga
-Jak lepiej inwestować swoje zasoby psychofizyczne
-W czym pomogła nam terapia
-Czemu warto pytać "dlaczego"
-Co daje nam poczucie bezpieczeństwa
-W jakim kierunku planuję rozwijać swoją firmę
-Jak dzielimy zadania w teamie Wiem Co Jem
-Jakich kolejnych projektów możecie się spodziewać
-Co jest ważniejsze od pytania "jaki zawód chcesz wykonywać?"
-Dlaczego komunikacji warto się uczyć
Klaudia radzi, jak wybrać pracę dla siebie i robić to, co się lubi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi procesów rekrutacyjnych i efektywnej współpracy. Zdradzam także, dlaczego nie chciałam powiększać zespołu Wiem Co Jem.

Więcej o własnym biznesie opowiadam w ramach projektu ,,Przedsiębiorczy dietetyk'' https://przedsiebiorczy-dietetyk.pl/ który stworzyłam wraz z Violą Urban i Justyną Świetlicką, z niego dowiesz się jak budujemy dietetyczny biznes na własnych zasadach, zdradzamy wszystkie istotne elementy zakładania sukcesywnej firmy i przeróżne techniki marketingowe i sprzedażowe.

Sprawdź moje psychodietetyczne kursy online: https://akademia.wiem-co-jem.pl/
W 55. odcinku mojego podcastu opowiadam o kulisach działania mojej firmy. Rozmawiam z moją project managerką Klaudią o tym wszystkim, czego nie widać, patrząc na moje działania w social mediach. Posłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się: -Dlaczego tak ważne jest to, aby wykonywać pracę zgodną z naszymi wartościami -Jak nauczyć się delegować zadania -Czy można być spełnionym nie znając siebie -Jak skupić się na procesie, a nie tylko efekcie -Co zrobić, kiedy nie wie się, kim chce się być -Dlaczego warto dać sobie zgodę na zmianę zdania -Jak zacząć wprowadzać w swoim życiu zmiany -Dlaczego warto poznać swoje mocne i słabe strony - i co w tym pomaga -Jak lepiej inwestować swoje zasoby psychofizyczne -W czym pomogła nam terapia -Czemu warto pytać "dlaczego" -Co daje nam poczucie bezpieczeństwa -W jakim kierunku planuję rozwijać swoją firmę -Jak dzielimy zadania w teamie Wiem Co Jem -Jakich kolejnych projektów możecie się spodziewać -Co jest ważniejsze od pytania "jaki zawód chcesz wykonywać?" -Dlaczego komunikacji warto się uczyć Klaudia radzi, jak wybrać pracę dla siebie i robić to, co się lubi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi procesów rekrutacyjnych i efektywnej współpracy. Zdradzam także, dlaczego nie chciałam powiększać zespołu Wiem Co Jem. Więcej o własnym biznesie opowiadam w ramach projektu ,,Przedsiębiorczy dietetyk'' https://przedsiebiorczy-dietetyk.pl/ który stworzyłam wraz z Violą Urban i Justyną Świetlicką, z niego dowiesz się jak budujemy dietetyczny biznes na własnych zasadach, zdradzamy wszystkie istotne elementy zakładania sukcesywnej firmy i przeróżne techniki marketingowe i sprzedażowe. Sprawdź moje psychodietetyczne kursy online: https://akademia.wiem-co-jem.pl/ read more read less

3 years ago