00:00
24:02
Kim jest Wirtualna Asystentka, jak pracuje Wirtualny Office Manager - jak mogą Ci pomóc w rozwoju Twojego biznesu. Do dzisiejszej rozmowy zaprosiłam Karolinę, właścicielkę marki Pretty Well Done, autorkę książki ""Rzuciłam pracę i co dalej?"".

W tym odcinku obalimy kilka mitów związanych z przedsiębiorczością i opowiemy Ci o tym, dlaczego warto zatrudnić wsparcie, jeśli zależy Ci na rozwoju Twojej firmy. Dla kogo jest Wirtualna Asystentka, dlaczego warto nie być Zosią-Samosią w swoim biznesie i czy rzeczywiście work-life balance jest taki niezbędny ;)

Zapraszam do wysłuchania kawiarnianych rozmów - być może i Ty znajdziesz w tym podcaście inspirację.

A jeśli chcesz wiedzieć więcej o wirtualnej asyście, zajrzyj na stronę Karoliny: www.prettywelldone.pl
Kim jest Wirtualna Asystentka, jak pracuje Wirtualny Office Manager - jak mogą Ci pomóc w rozwoju Twojego biznesu. Do dzisiejszej rozmowy zaprosiłam Karolinę, właścicielkę marki Pretty Well Done, autorkę książki ""Rzuciłam pracę i co dalej?"". W tym odcinku obalimy kilka mitów związanych z przedsiębiorczością i opowiemy Ci o tym, dlaczego warto zatrudnić wsparcie, jeśli zależy Ci na rozwoju Twojej firmy. Dla kogo jest Wirtualna Asystentka, dlaczego warto nie być Zosią-Samosią w swoim biznesie i czy rzeczywiście work-life balance jest taki niezbędny ;) Zapraszam do wysłuchania kawiarnianych rozmów - być może i Ty znajdziesz w tym podcaście inspirację. A jeśli chcesz wiedzieć więcej o wirtualnej asyście, zajrzyj na stronę Karoliny: www.prettywelldone.pl read more read less

5 years ago #airtualna, #asysta, #delegowanie, #pracownik, #wirtualnaasystentka