00:00
60:45
Wolisz video? Ten odcinek znajdziesz też na YouTube:
https://youtu.be/Qt8OWOLmQbk

🤌 Konkurs!
Do wygrania 3 książki "Świat kryptomilionerów. Znajdź swoją szansę w świecie Blockchaina" z autografem Mateusza.

Aby wziąć udział w losowaniu, zostaw komentarz do 19/09/2022 pod filmem na YouTube (link wyżej) i wyślij screenshot ze swoim komentarzem na adres:
konkurs@senekafund.pl.

Wyniki losowania będą ogłoszone we wtorek 20/09/2022 na naszej grupie Discordowej, do której możesz dołączyć za pomocą linka poniżej:
https://discord.gg/sVB6ceWp

Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, napiszemy do Ciebie maila.

Więcej o książce możecie zobaczyć tutaj:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/50312...

Prośba od Mateusza, po zapoznaniu się z książką zostawiamy mu tam recenzję.
Wolisz video? Ten odcinek znajdziesz też na YouTube: https://youtu.be/Qt8OWOLmQbk 🤌 Konkurs! Do wygrania 3 książki "Świat kryptomilionerów. Znajdź swoją szansę w świecie Blockchaina" z autografem Mateusza. Aby wziąć udział w losowaniu, zostaw komentarz do 19/09/2022 pod filmem na YouTube (link wyżej) i wyślij screenshot ze swoim komentarzem na adres: konkurs@senekafund.pl. Wyniki losowania będą ogłoszone we wtorek 20/09/2022 na naszej grupie Discordowej, do której możesz dołączyć za pomocą linka poniżej: https://discord.gg/sVB6ceWp Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie wylosowane, napiszemy do Ciebie maila. Więcej o książce możecie zobaczyć tutaj: https://lubimyczytac.pl/ksiazka/50312... Prośba od Mateusza, po zapoznaniu się z książką zostawiamy mu tam recenzję. read more read less

about 1 year ago #bitcoin, #crypto, #dochód pasywny, #inwestowanie, #krypto waluty