00:00
64:40
Do tego odcinka zaprosiłam moją bliską koleżankę Gosię, która pracuje w jednej z największych kas chorych w Niemczech i zgodziła się podzielić się swoją wiedzą. Z tego odcinka dowiesz się między innymi, na co zwrócić uwagę przy wyborze swojej kasy chorych i czym różni się niemiecki system do polskiego, czy ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest obowiązkowe, co nas najbardziej dziwi w zetknięciu z niemieckim systemem ubezpieczeń, jakie są największe mity krążące wśród Polaków w Niemczech o systemie ubezpieczeń.

Tutaj możesz zapisać się na listę zainteresowanych e-bookiem: https://migrantka.com/e-book/ i dostaniesz checklistę z przydatnymi dokumentami w Niemczech do pobrania.
Do tego odcinka zaprosiłam moją bliską koleżankę Gosię, która pracuje w jednej z największych kas chorych w Niemczech i zgodziła się podzielić się swoją wiedzą. Z tego odcinka dowiesz się między innymi, na co zwrócić uwagę przy wyborze swojej kasy chorych i czym różni się niemiecki system do polskiego, czy ubezpieczenie zdrowotne w Niemczech jest obowiązkowe, co nas najbardziej dziwi w zetknięciu z niemieckim systemem ubezpieczeń, jakie są największe mity krążące wśród Polaków w Niemczech o systemie ubezpieczeń. Tutaj możesz zapisać się na listę zainteresowanych e-bookiem: https://migrantka.com/e-book/ i dostaniesz checklistę z przydatnymi dokumentami w Niemczech do pobrania. read more read less

about 1 year ago #niemcy, #ubezpieczeniewniemczech, #ubezpieczeniezdrowotne