00:00
17:31
Jeżeli szukasz projektu gotowego swojego domu jednorodzinnego, to jest w czym wybierać. Jednocześnie ilość tych projektów może przytłaczać.

Na co zwrócić uwagę wybierając projekt gotowy?
A raczej - na co nie zwracać uwagi...

Inwestorzy, którzy szukają projektu domu, najczęściej patrzą akurat na te rzeczy, na które nie powinni... bo one nic im o projekcie nie mówią. Co to za rzeczy?

To są takie 3 aspekty, o których mówię w tym odcinku. Co w projekcie gotowym widać na pierwszy rzut oka, a czym nie warto się sugerować?

Zapraszam do słuchania!
MB

(0:00) Intro
(1:20) Wstęp do tematu
(4:11) Wizualizacje
(7:43) Cena projektu
(9:33) Meble na rzutach
(13:16) Podsumowanie
(16:56) Zakończenie
Jeżeli szukasz projektu gotowego swojego domu jednorodzinnego, to jest w czym wybierać. Jednocześnie ilość tych projektów może przytłaczać. Na co zwrócić uwagę wybierając projekt gotowy? A raczej - na co nie zwracać uwagi... Inwestorzy, którzy szukają projektu domu, najczęściej patrzą akurat na te rzeczy, na które nie powinni... bo one nic im o projekcie nie mówią. Co to za rzeczy? To są takie 3 aspekty, o których mówię w tym odcinku. Co w projekcie gotowym widać na pierwszy rzut oka, a czym nie warto się sugerować? Zapraszam do słuchania! MB (0:00) Intro (1:20) Wstęp do tematu (4:11) Wizualizacje (7:43) Cena projektu (9:33) Meble na rzutach (13:16) Podsumowanie (16:56) Zakończenie read more read less

4 months ago #adaptacja, #architekt, #budowa, #cena, #dom, #funkcjonalny, #gotowy, #jednorodzinny, #meble, #parterowy, #piętrowy, #projekt, #typowy, #wizualizacje, #wybór, #zakup