00:00
37:18
Dlaczego niektóre osoby odnoszą sukces zawodowy z łatwością, podczas gdy inne błąkają się bez celu, tkwiąc w znienawidzonych miejscach pracy?

Weronika Szymańska, mentorka kariery, projektantka drogi zawodowej i konsultantka kryzysowa, prowadząca swoją działalność pod profilem Sztuka Zmiany, podzieliła się swoim sekretem do znalezienia szczęścia zawodowego – mapą kompetencji.

Z tego odcinka dowiesz się m.in.:
  • co to takiego mapa kompetencji i dlaczego warto ją stworzyć
  • od czego zacząć, jak się zabrać za gromadzenie kompetencji, czyli porady dla osoby zagubionej we własnym potencjale,
  • dlaczego warto mieć taką mapę kompetencji nawet jeśli nie planuje się akurat żadnej zmiany,
  • czego nie robić i co bardzo warto robić przy pisaniu podsumowania zawodowego.

Nie zapomnij śledzić Weroniki:
na jej stronie www (https://sztukazmiany.pl/),
na Instagramie @sztukazmiany
i Facebooku
oraz na LinkedIn.
—-------------------------------
Angielski to Furtka to podcast dla osób pracujących w korpo, które na co dzień chcą mówić swobodnie po angielsku, ale nie mają czasu albo ochoty na klasyczne kursy Business English. W tym podcaście pomagam Ci szlifować Twój codzienny korpo-English – dzielę się fajnymi, okrągłymi wyrażeniami, praktycznymi tipami i inspiracjami, dzięki którym przestaniesz czaić się z angielskim i zaczniesz z niego korzystać bez większych ceregieli i to choćby dziś. Let’s get it started!

Zobacz, co słychać w Furtce:
na IG: angielski_furtka i FB: angielskifurtka
Dlaczego niektóre osoby odnoszą sukces zawodowy z łatwością, podczas gdy inne błąkają się bez celu, tkwiąc w znienawidzonych miejscach pracy? Weronika Szymańsk a, mentorka kariery, projektantka drogi zawodowej i konsultantka kryzysowa, prowadząca swoją działalność pod profilem Sztuka Zmiany, podzieliła się swoim sekretem do znalezienia szczęścia zawodowego – mapą kompetencji. Z tego odcinka dowiesz się m.in.: co to takiego mapa kompetencji i dlaczego warto ją stworzyć od czego zacząć, jak się zabrać za gromadzenie kompetencji, czyli porady dla osoby zagubionej we własnym potencjale, dlaczego warto mieć taką mapę kompetencji nawet jeśli nie planuje się akurat żadnej zmiany, czego nie robić i co bardzo warto robić przy pisaniu podsumowania zawodowego. Nie zapomnij śledzić Weroniki: na jej stronie www ( https://sztukazmiany.pl/ ), na Instagramie @sztukazmiany i Facebooku oraz na LinkedIn . —------------------------------- Angielski to Furtka to podcast dla osób pracujących w korpo, które na co dzień chcą mówić swobodnie po angielsku, ale nie mają czasu albo ochoty na klasyczne kursy Business English. W tym podcaście pomagam Ci szlifować Twój codzienny korpo-English – dzielę się fajnymi, okrągłymi wyrażeniami, praktycznymi tipami i inspiracjami, dzięki którym przestaniesz czaić się z angielskim i zaczniesz z niego korzystać bez większych ceregieli i to choćby dziś. Let’s get it started! Zobacz, co słychać w Furtce: na IG: angielski_furtka i FB: angielskifurtka read more read less

4 months ago #angielskiwpracy, #hr, #kariera, #kompetencje, #korpo, #mapakompetencji, #millenialsi, #naukaangielskiego, #nowapraca, #rozwój, #rozwójzawodowy, #zmianapracy