00:00
48:43
Rozmawiałam z Edytą Zając na temat tego, jak łączy macierzyństwo z pracą z domu, będąc mamą 3 dzieci.

Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Swoją psychologiczną pasję realizuje tworząc Podcast o psychologii.

W rozmowie wyszedł nam także temat granic w relacjach z innymi oraz to, jak ważna jest komunikacja i z dziećmi, i z dorosłymi.

Aby wziąć udział w kursie Edyty dla wypalonych mam, zajrzyj na stronę: https://edytazajac.pl/mama-wypalona-zyciowo/

Edytę znajdziesz na:
- https://edytazajac.pl/
- Instagram: @edytazajac https://www.instagram.com/edytazajac/
- Facebook: https://www.facebook.com/edytazajacpl
- Podcast o psychologii: https://edytazajac.pl/podcast-o-psychologii/


Rozmawiałam z Edytą Zając na temat tego, jak łączy macierzyństwo z pracą z domu, będąc mamą 3 dzieci. Edyta Zając jest psychologiem, trenerem oraz autorką psychologicznych książek i bloga. Od kilku lat prowadzi kursy online, które umożliwiają współpracę z psychologiem bez wychodzenia z domu. Swoją psychologiczną pasję realizuje tworząc Podcast o psychologii. W rozmowie wyszedł nam także temat granic w relacjach z innymi oraz to, jak ważna jest komunikacja i z dziećmi, i z dorosłymi. Aby wziąć udział w kursie Edyty dla wypalonych mam, zajrzyj na stronę: https://edytazajac.pl/mama-wypalona-zyciowo/ Edytę znajdziesz na: - https://edytazajac.pl/ - Instagram: @ edytazajac https://www.instagram.com/edytazajac/ - Facebook: https://www.facebook.com/edytazajacpl - Podcast o psychologii: https://edytazajac.pl/podcast-o-psychologii/ read more read less

5 months ago #granice, #pracazdomu, #psychologiamam, #wypalonamama