00:00
48:19
Wielokrotnie słyszałam, m.in. na wykładach Jakuba Bączka, że marzenia się nie spełniają, a marzenia się spełnia. Tylko czym właściwie są marzenia? Czym różnią się od celów? Jak planować marzenia, żeby je spełnić?
Moim dzisiejszym gościem jest Iza Kula - coach realizacji marzeń. Iza wspiera w budowaniu poczucia własnej wartości i odkrywaniu talentów, po to, żeby świadomie i pewnie realizować marzenia prywatne i zawodowe. Prowadzi warsztaty, konsultacje indywidualne, pisze ebooki i marzycielskiego bloga.
Rozmawiamy o marzeniach, o tym czym różnią się od celów, jak planować i realizować marzenia, a także jak zachować asertywną postawę, kiedy pojawiają się przeszkody i np. zgryźliwe komentarze od znajomych i bliskich odnośnie Twoich marzeń. Zapraszam do słuchania.

Facebook Izy: https://www.facebook.com/misjaswiadomosc
Instagram Izy: https://www.instagram.com/coach_realizacji_marzen/
Jeżeli masz pytania do tego odcinka napisz do mnie na malgorzata@pielichowska.pl
Odwiedź moją stronę: https://pielichowska.pl
Zostań moim patronem: https://patronite.pl/pielichowska
Odwiedź mojego Facebooka: https://www.facebook.com/pielichowska.dietetyk
Odwiedź mojego Instagrama: https://www.instagram.com/diet.and.mindfulness/
Wielokrotnie słyszałam, m.in. na wykładach Jakuba Bączka, że marzenia się nie spełniają, a marzenia się spełnia. Tylko czym właściwie są marzenia? Czym różnią się od celów? Jak planować marzenia, żeby je spełnić? Moim dzisiejszym gościem jest Iza Kula - coach realizacji marzeń. Iza wspiera w budowaniu poczucia własnej wartości i odkrywaniu talentów, po to, żeby świadomie i pewnie realizować marzenia prywatne i zawodowe. Prowadzi warsztaty, konsultacje indywidualne, pisze ebooki i marzycielskiego bloga. Rozmawiamy o marzeniach, o tym czym różnią się od celów, jak planować i realizować marzenia, a także jak zachować asertywną postawę, kiedy pojawiają się przeszkody i np. zgryźliwe komentarze od znajomych i bliskich odnośnie Twoich marzeń. Zapraszam do słuchania. Facebook Izy: https://www.facebook.com/misjaswiadomosc Instagram Izy: https://www.instagram.com/coach_realizacji_marzen/ Jeżeli masz pytania do tego odcinka napisz do mnie na malgorzata@pielichowska.pl Odwiedź moją stronę: https://pielichowska.pl Zostań moim patronem: https://patronite.pl/pielichowska Odwiedź mojego Facebooka: https://www.facebook.com/pielichowska.dietetyk Odwiedź mojego Instagrama: https://www.instagram.com/diet.and.mindfulness/ read more read less

3 years ago #asertywność, #cel, #coach, #coaching, #dreams, #goals, #marzenia, #motywacja, #najlepszepolskiepodcasty, #odchudzanie, #pielichowska, #pielichowskapodcast, #polskiepodcasty, #trener, #wywiad