00:00
33:44
Zastanawiasz się jak wygląda praca lekarza w Szwecji? Jakie są największe różnice między pracą w Polsce i Szwecji? Jak trudno jest się nauczyć języka szwedzkiego medycznego?

Jesteś w dobrym miejscu!

Gościem odcinka jest doktor nauk medycznych, psychiatra Anna Baran. Lekarka, która od prawie dwóch dekad mieszka i pracuje w Szwecji, ale nie określa swojego wyjazdu jako emigracji.

Rozmawiamy o zdrowiu psychicznym personelu, zdystansowaniu do pacjentów oraz o czymś, co w Szwecji nazywa się “Silent killer”.

Pielęgniarka na stanowisku ordynatora oddziału? Czemu nie!
Sekretarka jako pomoc w pracy lekarza? Naturalnie!
Prywatne kliniki i umawianie się specjalisty poza systemem? Niekoniecznie w Szwecji!

Zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy.

Zastanawiasz się nad pracą w Szwecji? Przeczytaj mój e-book “Po medycynie do Szwecji” lub “Pracować w Szwecji”. Znajdzie tam dużo praktycznych porad i informacji, które wprowadzą Cię na szwedzki rynek pracy.

Po więcej informacji zapraszam Cię na stronę www.kierunekszwecja.com. Znajdziesz tam notatki do każdego odcinka.

oraz na mojego Instagrama: https://www.instagram.com/kierunekszwecja/

Vi ses i Sverige!
Music from #Uppbeat (free for Creators!):
Zastanawiasz się jak wygląda praca lekarza w Szwecji? Jakie są największe różnice między pracą w Polsce i Szwecji? Jak trudno jest się nauczyć języka szwedzkiego medycznego? Jesteś w dobrym miejscu! Gościem odcinka jest doktor nauk medycznych, psychiatra Anna Baran. Lekarka, która od prawie dwóch dekad mieszka i pracuje w Szwecji, ale nie określa swojego wyjazdu jako emigracji. Rozmawiamy o zdrowiu psychicznym personelu, zdystansowaniu do pacjentów oraz o czymś, co w Szwecji nazywa się “ Silent killer ”. Pielęgniarka na stanowisku ordynatora oddziału? Czemu nie! Sekretarka jako pomoc w pracy lekarza? Naturalnie! Prywatne kliniki i umawianie się specjalisty poza systemem? Niekoniecznie w Szwecji! Zapraszam Cię do wysłuchania naszej rozmowy. Zastanawiasz się nad pracą w Szwecji? Przeczytaj mój e-book “ Po medycynie do Szwecji ” lub “ Pracować w Szwecji ”. Znajdzie tam dużo praktycznych porad i informacji, które wprowadzą Cię na szwedzki rynek pracy. Po więcej informacji zapraszam Cię na stronę www.kierunekszwecja.com . Znajdziesz tam notatki do każdego odcinka. oraz na mojego Instagrama: https://www.instagram.com/kierunekszwecja/ Vi ses i Sverige! Music from #Uppbeat (free for Creators!): read more read less

9 months ago #lekarz, #medycyna, #pielegniarka, #praca, #szwecja