00:00
67:54
bildiğiniz üzere yaklaşık üç ay önce samican picus güvenlik adlı bir şirkette çalışmak için ankara’ya taşındı. bu bölümde picus’un teknoloji ekibinin başındaki arkadaşımız aytek ile siber güvenlik dünyasını konuştuk. siber güvenlik korkutucu, karmaşık ama bir o kadar da eğlenceli bir dünya, yaklaşık 16 yıldır bu sektörde olan aytek’ten sektörün zorluklarını ve ilginç hikayelerini dinliyoruz.

picus security hk daha fazla bilgi almak isterseniz: www.picussecurity.com
aytek yüksel: https://www.linkedin.com/in/aytek

girişimci muhabbeti ekibi, 20 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek olan DevOpsDays Istanbul’un medya sponsoru oldu. Yazılım ve sistem takımlarını farklı bir platformda bir araya getirip, birlikte ve daha verimli çalışmalarını sağlayan, aralarındaki anlık bağımlılıkları ortadan kaldırmaya yönelik bir felsefe ve yöntem olan DevOps’u geliştirmek için 2009 yılından bu yana düzenlenen DevOpsDays, 20 Eylül Perşembe günü Türkiye’de üçüncü kez gerçekleştirilecek.

Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe dinleyicilerimize özel %30 indirimli 20 bilet sunuyoruz.

Kayıt ve bilgi için: http://devopsdays.istanbul İndirim Kodu: MUHABBETDEVOPS
bildiğiniz üzere yaklaşık üç ay önce samican picus güvenlik adlı bir şirkette çalışmak için ankara’ya taşındı. bu bölümde picus’un teknoloji ekibinin başındaki arkadaşımız aytek ile siber güvenlik dünyasını konuştuk. siber güvenlik korkutucu, karmaşık ama bir o kadar da eğlenceli bir dünya, yaklaşık 16 yıldır bu sektörde olan aytek’ten sektörün zorluklarını ve ilginç hikayelerini dinliyoruz. picus security hk daha fazla bilgi almak isterseniz: www.picussecurity.com aytek yüksel: https://www.linkedin.com/in/aytek girişimci muhabbeti ekibi, 20 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek olan DevOpsDays Istanbul’un medya sponsoru oldu. Yazılım ve sistem takımlarını farklı bir platformda bir araya getirip, birlikte ve daha verimli çalışmalarını sağlayan, aralarındaki anlık bağımlılıkları ortadan kaldırmaya yönelik bir felsefe ve yöntem olan DevOps’u geliştirmek için 2009 yılından bu yana düzenlenen DevOpsDays, 20 Eylül Perşembe günü Türkiye’de üçüncü kez gerçekleştirilecek. Radisson Blu Hotel Şişli’de gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe dinleyicilerimize özel %30 indirimli 20 bilet sunuyoruz. Kayıt ve bilgi için: http://devopsdays.istanbul İndirim Kodu: MUHABBETDEVOPS read more read less

5 years ago #attack, #breach, #cyber, #güvenlik, #picus, #security, #siber, #simulation, #turkey