00:00
29:32
Ahoj! Zapraszamy do premierowego odcinka Dziś raport z wypadków na morzu - Styczeń 2024. Jak zwykle zachęcamy do uczenia się na czyichś błędach, żeby popełniać jak najmniej własnych. Znajdziecie w nim również informacje o charakterze wojennym.

PODCAST WŁADCY WIATRÓW
Więcej o nas ;
Facebook
https://www.facebook.com/WladcyWiatrow

Rejsy i szkolenia z nami;
' www.Baltic-Anchor.pl

Czartery i sprzedaż jachtów z nami;
https://seastaradventure.com/

Nasz podcast "Rodzina pod żaglami";
https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom/8289,Rodzina-pod-zaglami

Nasza książka "Władcy Wiatrów";
https://www.zonazero.pl/ksiazki/literatura-faktu/wladcy-wiatrow-prawdziwe-zycie-na-morzu-
Książka naszej córki "Kalinka na fali"; https://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/kalinka-kapitanka/

Jesteśmy również na YouTube :)

https://www.youtube.com/c/BalticAnchor

Dziękujemy naszym patronom z
https://patronite.pl/Koty-bez-granic
Maciej, Paulina, Tomasz, Patrycja, Irina, Dorota
Become a supporter of this podcast: https://www.spreaker.com/podcast/wladcy-wiatrow-zeglarstwo-podroze--5271469/support.
Ahoj! Zapraszamy do premierowego odcinka Dziś raport z wypadków na morzu - Styczeń 2024. Jak zwykle zachęcamy do uczenia się na czyichś błędach, żeby popełniać jak najmniej własnych. Znajdziecie w nim również informacje o charakterze wojennym. PODCAST WŁADCY WIATRÓW Więcej o nas ; Facebook https://www.facebook.com/WladcyWiatrow Rejsy i szkolenia z nami; ' www.Baltic-Anchor.pl Czartery i sprzedaż jachtów z nami; https://seastaradventure.com/ Nasz podcast "Rodzina pod żaglami"; https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom/8289,Rodzina-pod-zaglami Nasza książka "Władcy Wiatrów"; https://www.zonazero.pl/ksiazki/literatura-faktu/wladcy-wiatrow-prawdziwe-zycie-na-morzu- Książka naszej córki "Kalinka na fali"; https://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/kalinka-kapitanka/ Jesteśmy również na YouTube :) https://www.youtube.com/c/BalticAnchor Dziękujemy naszym patronom z https://patronite.pl/Koty-bez-granic Maciej, Paulina, Tomasz, Patrycja, Irina, Dorota read more read less

2 months ago