00:00
27:28
Powiedzmy sobie wprost. Stan mórz i oceanów jest w dużej części bardzo zły. Działalność człowieka dokłada do tego oczywiście spory udział. Porozmawiajmy zatem dziś o tym, co się dzieje na naszej planecie. Czy możemy temu zaradzić? Co dokładnie obecnie najbardziej wpływa na pogarszający się stan wód na Ziemi? Popatrzmy też na ekologiczną formę żeglarstwa. Pływanie na żaglach jak wiadomo jest bardzo ekologiczne. Ale o co możemy jeszcze zadbać? Nie przedłużając już, zapraszamy do odcinka:
PODCAST WŁADCY WIATRÓW
Więcej o nas ;
Facebook
https://www.facebook.com/WladcyWiatrow

Rejsy i szkolenia z nami;
' www.Baltic-Anchor.pl

Czartery i sprzedaż jachtów z nami;
https://seastaradventure.com/

Nasz podcast "Rodzina pod żaglami";
https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom/8289,Rodzina-pod-zaglami

Nasza książka "Władcy Wiatrów";
https://www.zonazero.pl/ksiazki/literatura-faktu/wladcy-wiatrow-prawdziwe-zycie-na-morzu-
Książka naszej córki "Kalinka na fali"; https://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/kalinka-kapitanka/

Jesteśmy również na YouTube :)

https://www.youtube.com/c/BalticAnchor

Dziękujemy naszym patronom z
https://patronite.pl/Koty-bez-granic
Maciej, Paulina, Tomasz, Patrycja, Irina, Dorota
Become a supporter of this podcast: https://www.spreaker.com/podcast/wladcy-wiatrow-zeglarstwo-podroze--5271469/support.
Powiedzmy sobie wprost. Stan mórz i oceanów jest w dużej części bardzo zły. Działalność człowieka dokłada do tego oczywiście spory udział. Porozmawiajmy zatem dziś o tym, co się dzieje na naszej planecie. Czy możemy temu zaradzić? Co dokładnie obecnie najbardziej wpływa na pogarszający się stan wód na Ziemi? Popatrzmy też na ekologiczną formę żeglarstwa. Pływanie na żaglach jak wiadomo jest bardzo ekologiczne. Ale o co możemy jeszcze zadbać? Nie przedłużając już, zapraszamy do odcinka: PODCAST WŁADCY WIATRÓW Więcej o nas ; Facebook https://www.facebook.com/WladcyWiatrow Rejsy i szkolenia z nami; ' www.Baltic-Anchor.pl Czartery i sprzedaż jachtów z nami; https://seastaradventure.com/ Nasz podcast "Rodzina pod żaglami"; https://www.polskieradio.pl/18,Polskie-Radio-Dzieciom/8289,Rodzina-pod-zaglami Nasza książka "Władcy Wiatrów"; https://www.zonazero.pl/ksiazki/literatura-faktu/wladcy-wiatrow-prawdziwe-zycie-na-morzu- Książka naszej córki "Kalinka na fali"; https://www.wydawnictwokobiece.pl/produkt/kalinka-kapitanka/ Jesteśmy również na YouTube :) https://www.youtube.com/c/BalticAnchor Dziękujemy naszym patronom z https://patronite.pl/Koty-bez-granic Maciej, Paulina, Tomasz, Patrycja, Irina, Dorota read more read less

2 months ago #ekologia, #jacht, #klimat, #morza, #oceany, #podcast, #zatrucia, #zmiany, #żeglarstwo