00:00
34:12
Wybór optymalnej formy prowadzenia biznesu i jego opodatkowania to - w szczególności po Polskim Ładzie - spore wyzwanie.

W większości wypadków nie da się podjąć dobrej decyzji bez konkretnych wyliczeń. Stąd też - w dzisiejszym odcinku Podcastu - postanowiłem pokazać, w jaki sposób przebiega proces wyliczeń na przykładzie naszego Kalkulatora Podatkowego.

Okazją do nagrania tego materiału jest premiera najnowszej wersji kalkulatora - zaktualizowanej na 2024 rok. Kalkulator jest bezpłatny dla członków Klubu Dzień Dobry Podatki.

Kalkulator Podatkowy na 2024 rok: https://dziendobrypodatki.pl/kalkulator
Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub

Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl

88. odcinek Podcastu - komu opłaci się przekształcenie firmy? - https://dziendobrypodatki.pl/8-sytuacji-w-ktorych-oplaci-sie-przeksztalcenie-firmy/

Wybór optymalnej formy prowadzenia biznesu i jego opodatkowania to - w szczególności po Polskim Ładzie - spore wyzwanie. W większości wypadków nie da się podjąć dobrej decyzji bez konkretnych wyliczeń. Stąd też - w dzisiejszym odcinku Podcastu - postanowiłem pokazać, w jaki sposób przebiega proces wyliczeń na przykładzie naszego Kalkulatora Podatkowego. Okazją do nagrania tego materiału jest premiera najnowszej wersji kalkulatora - zaktualizowanej na 2024 rok. Kalkulator jest bezpłatny dla członków Klubu Dzień Dobry Podatki. Kalkulator Podatkowy na 2024 rok: https://dziendobrypodatki.pl/kalkulator Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl 88. odcinek Podcastu - komu opłaci się przekształcenie firmy? - https://dziendobrypodatki.pl/8-sytuacji-w-ktorych-oplaci-sie-przeksztalcenie-firmy/ read more read less

2 months ago #biznes, #podatki