00:00
29:52
W 110. odcinku Podcastu wraz z Maciejem Bzdurskim, radcą prawnym w Gardens Tax & Legal i ekspertem cen transferowych, opowiedzieliśmy o najważniejszych aspektach cen transferowych - zachęcamy do obejrzenia najpierw tego materiału.

Z tego odcinka dowiesz się:
  1. Dlaczego powinieneś w swojej firmie zbadać temat transakcji kontrolowanej?
  2. Jakie to ma znaczenie praktyczne? Czym w ogóle jest transakcja kontrolowana?
  3. Czym jest transakcja kontrolowana o charakterze jednorodnym?
  4. Na co tu zwrócić uwagę?
Pobierz PREZENT: instrukcję postępowania w razie zainteresowania się przez US dokumentacją cen transferowych w danej firmie.

Krok po kroku - praktyczne wskazówki, co w takim przypadku zrobić: https://www.dziendobrypodatki.pl/ceny-transferowe

Wraz z zapisem na newsletter otrzymasz również serię darmowych artykułów (samych praktycznych) o temacie cen transferowych i kontroli podatkowej.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twoich firmach powstał obowiązek przygotowania dokumentacji cen transferowych czy złożenia formularza TP-R albo chcesz zlecić przygotowanie tych dokumentów - wypełnij krótki formularz kontaktowy tutaj: https://dziendobrypodatki.pl/doradztwo

Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl

Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem?

Sprawdź Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub
W 110. odcinku Podcastu wraz z Maciejem Bzdurskim, radcą prawnym w Gardens Tax & Legal i ekspertem cen transferowych, opowiedzieliśmy o najważniejszych aspektach cen transferowych - zachęcamy do obejrzenia najpierw tego materiału. Z tego odcinka dowiesz się: Dlaczego powinieneś w swojej firmie zbadać temat transakcji kontrolowanej? Jakie to ma znaczenie praktyczne? Czym w ogóle jest transakcja kontrolowana? Czym jest transakcja kontrolowana o charakterze jednorodnym? Na co tu zwrócić uwagę? Pobierz PREZENT: instrukcję postępowania w razie zainteresowania się przez US dokumentacją cen transferowych w danej firmie. Krok po kroku - praktyczne wskazówki, co w takim przypadku zrobić: https://www.dziendobrypodatki.pl/ceny-transferowe Wraz z zapisem na newsletter otrzymasz również serię darmowych artykułów (samych praktycznych) o temacie cen transferowych i kontroli podatkowej. Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twoich firmach powstał obowiązek przygotowania dokumentacji cen transferowych czy złożenia formularza TP-R albo chcesz zlecić przygotowanie tych dokumentów - wypełnij krótki formularz kontaktowy tutaj: https://dziendobrypodatki.pl/doradztwo Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem? Sprawdź Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub read more read less

4 months ago #biznes, #podatki