00:00
56:04
W kolejnym - trzecim już odcinku poświęconym Krajowemu Systemowi eFaktur - rozmawiamy o praktycznych, biznesowych oraz technicznych aspektach wdrożenia KSeF w firmie.

Z tego odcinka dowiesz się w szczególności o tym, w jaki sposób sprawnie wdrożyć KSeF w firmie - w szczególności z punktu widzenia harmonogramu wdrożenia, procesów w firmie czy nadawania ról w procesie, a także jakie nieoczywiste ryzyka i pułapki czekają na firmy wdrażające KSeF.

Gościem dzisiejszej rozmowy - którą przeprowadził Adam Bartosiewicz z Dzień Dobry Podatki jest Mateusz Piech. Mateusz jest doradcą podatkowym, a także twórcą narzędzi IT: Hero (bezpieczny kanał komunikacji dla sygnalistów - więcej informacji tutaj: www.heroapp.me) oraz Inspektor do automatyzacji procesu wykazywania należytej staranności.

Więcej informacji, darmowych webinarów i artykułów o KSeF znajdziesz w naszym bezpłatnym, specjalnym newsletterze o KSeF w ramach newslettera Dzień Dobry Podatki TUTAJ: http://KSeF.DzienDobryPodatki.pl/newsletter

Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl
W kolejnym - trzecim już odcinku poświęconym Krajowemu Systemowi eFaktur - rozmawiamy o praktycznych, biznesowych oraz technicznych aspektach wdrożenia KSeF w firmie. Z tego odcinka dowiesz się w szczególności o tym, w jaki sposób sprawnie wdrożyć KSeF w firmie - w szczególności z punktu widzenia harmonogramu wdrożenia, procesów w firmie czy nadawania ról w procesie, a także jakie nieoczywiste ryzyka i pułapki czekają na firmy wdrażające KSeF. Gościem dzisiejszej rozmowy - którą przeprowadził Adam Bartosiewicz z Dzień Dobry Podatki jest Mateusz Piech. Mateusz jest doradcą podatkowym, a także twórcą narzędzi IT: Hero (bezpieczny kanał komunikacji dla sygnalistów - więcej informacji tutaj: www.heroapp.me ) oraz Inspektor do automatyzacji procesu wykazywania należytej staranności. Więcej informacji, darmowych webinarów i artykułów o KSeF znajdziesz w naszym bezpłatnym, specjalnym newsletterze o KSeF w ramach newslettera Dzień Dobry Podatki TUTAJ: http://KSeF.DzienDobryPodatki.pl/newsletter Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl read more read less

5 months ago