00:00
38:17
Pobierz prezent: instrukcję postępowania w razie zainteresowania się przez US dokumentacją cen transferowych w danej firmie.

Krok po kroku - praktyczne wskazówki, co w takim przypadku zrobić: https://www.dziendobrypodatki.pl/ceny-transferowe

Wraz z zapisem na newsletter otrzymasz również serię darmowych artykułów (samych praktycznych) o temacie cen transferowych i kontroli podatkowej.

Ceny transferowe to coraz gorętszy temat - co wiąże się z zaostrzeniem polityki kontroli podatkowych ze strony skarbówki. W najbliższym czasie można spodziewać się coraz szerszych kontroli w tym zakresie.

Stąd też postanowiłem zająć się tym tematem w Podcaście.

Wraz z Maciejem Bzdurskim - radcą prawnym w Gardens Tax & Legal i ekspertem cen transferowych oraz Mateuszem Szczasiukiem - adwokatem z Gardens - specjalistą od kontroli podatkowych - pokażemy - w serii kilku odcinków podcastu, na jakie kluczowe elementy warto tu zwrócić uwagę. Z tego odcinka dowiesz się:

  1. Czym są ceny transferowe i w jakich firmach ten temat ma znaczenie?
  2. Jak sprawdzić, czy ten temat dotyczy mojej firmy?
  3. Jakich terminów warto pilnować?
  4. Na jakie zmiany w regułach rządzących cenami transferowymi z ostatniego czasu powinieneś zwrócić uwagę?
Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twoich firmach powstał obowiązek przygotowania dokumentacji cen transferowych czy złożenia formularza TP-R albo chcesz zlecić przygotowanie tych dokumentów - wypełnij krótki formularz kontaktowy tutaj: https://dziendobrypodatki.pl/doradztwo

Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl

Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem i szukasz sprawdzonych, eksperckich szkoleń podatkowych?

Sprawdź Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub
Pobierz prezent: instrukcję postępowania w razie zainteresowania się przez US dokumentacją cen transferowych w danej firmie. Krok po kroku - praktyczne wskazówki, co w takim przypadku zrobić: https://www.dziendobrypodatki.pl/ceny-transferowe Wraz z zapisem na newsletter otrzymasz również serię darmowych artykułów (samych praktycznych) o temacie cen transferowych i kontroli podatkowej. Ceny transferowe to coraz gorętszy temat - co wiąże się z zaostrzeniem polityki kontroli podatkowych ze strony skarbówki. W najbliższym czasie można spodziewać się coraz szerszych kontroli w tym zakresie. Stąd też postanowiłem zająć się tym tematem w Podcaście. Wraz z Maciejem Bzdurskim - radcą prawnym w Gardens Tax & Legal i ekspertem cen transferowych oraz Mateuszem Szczasiukiem - adwokatem z Gardens - specjalistą od kontroli podatkowych - pokażemy - w serii kilku odcinków podcastu, na jakie kluczowe elementy warto tu zwrócić uwagę. Z tego odcinka dowiesz się: Czym są ceny transferowe i w jakich firmach ten temat ma znaczenie? Jak sprawdzić, czy ten temat dotyczy mojej firmy? Jakich terminów warto pilnować? Na jakie zmiany w regułach rządzących cenami transferowymi z ostatniego czasu powinieneś zwrócić uwagę? Jeśli chcesz sprawdzić, czy w Twoich firmach powstał obowiązek przygotowania dokumentacji cen transferowych czy złożenia formularza TP-R albo chcesz zlecić przygotowanie tych dokumentów - wypełnij krótki formularz kontaktowy tutaj: https://dziendobrypodatki.pl/doradztwo Strona Podcastu: http://www.DzienDobryPodatki.pl Prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś doradcą podatkowym, radcą prawnym, adwokatem i szukasz sprawdzonych, eksperckich szkoleń podatkowych? Sprawdź Klub Dzień Dobry Podatki: https://www.dziendobrypodatki.pl/klub read more read less

5 months ago #biznes, #podatki