Settings
Light Theme
Dark Theme

#084: Pasywne inwestowanie w niepewnych czasach

#084: Pasywne inwestowanie w niepewnych czasach
May 15, 2022 · 1h 55m 58s

Inwestowanie pasywne z jednej strony jest nudne i proste, ale… z drugiej strony może budzić wiele niepokoi. Zwłaszcza gdy rynek wygląda inaczej niż w ostatnich latach. Albo gdy przez lata...

show more
Inwestowanie pasywne z jednej strony jest nudne i proste, ale… z drugiej strony może budzić wiele niepokoi. Zwłaszcza gdy rynek wygląda inaczej niż w ostatnich latach. Albo gdy przez lata nasz portfel jest zanurzony w stratach. Tymczasem tak wielu zachęcało do takiej formy inwestowania.

Przyglądnijmy się zatem kilku trudnym momentom w historii w ostatnich ponad 100 latach i sprawdźmy, jak zachowywały się różne portfele pasywne. I dla jasności, nie chodzi tu o to, by zakładać, że przeszłość powtórzy się w przyszłości. Chodzi natomiast o to, by mieć wyobrażenie tego jak rynki działają i być zwyczajnie bardziej świadomym inwestorem.

Uwaga – niniejszy materiał jest zapisem sesji LIVE jaką zrobiłem na YouTube. Starałem się od początku tak poprowadzić tę sesję, aby bez przeszkód jej słuchać w formie podcastu. Ale jak by coś, zawsze można też zerknąć do zapisu wideo. I jeszcze jedno: pierwsze mniej więcej 10 minut to wstęp, więc jeśli chcesz, można po prostu przeskoczyć te kilka minut do przodu.
show less
Information
Author Jacek Lempart
Website -
Tags
-

Looks like you don't have any active episode

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Current

Looks like you don't have any episodes in your queue

Browse Spreaker Catalogue to discover great new content

Next Up

Episode Cover Episode Cover

It's so quiet here...

Time to discover new episodes!

Discover
Your Library
Search